Jak wyglądały urodziny Lewandowskich? Wiemy, co podali na kolację!

Jak Ania i Robert Lewandowscy świętowali swoje 30. urodziny? Takiej imprezy jeszcze nie było!

W miniony weekend Ania i Robert Lewandowscy urządzili huczną imprezę z okazji swoich 30. urodzin! Piłkarz urodził się 21 sierpnia, a trenerka 7 września, więc para postanowiła wspólnie wyprawić urodzinowe party. Gdzie odbyło się przyjęcie i kto był zaproszony? Pojawiło się wiele gwiazd!

Jak Ania i Robert Lewandowscy świętowali swoje 30. urodziny? Takiej imprezy jeszcze nie było!

Ania i Robert Lewandowscy urządzili imprezę w Warszawie w domu aukcyjnym Desa przy ul. Pięknej. Przyjęcie miało charakter charytatywny. Okazuje się, że goście podczas imprezy nie mogli robić zdjęć! Jednak paparazzi czekali przed wejściem do budynku. Kogo tam wypatrzyli? Na urodzinowym party pojawiło się wiele gwiazd!

Na imprezę przybyła Paulina Sykut-Jeżyna wraz z mężem, Anna i Sławomir Peszkowie, Olivier Janiak, Kuba i Agnieszka Wesołowscy, Mariola Bojarska Ferenc, Monika Pyrek, Agnieszka Hyży, Maja Bohosiewicz, Paulina Krupińsk, Andrzej Wrona, a także Kuba Wojewódzki!

Anna Lewandowska miała na sobie sukienkę autorstwa Violi Piekut. W stylizacji od projektantki również pojawiła się Edyta Pazura. 

https://www.instagram.com/p/Bm7xmwBALKN/?taken-by=ed_pazura

Urodzinowa inspiracja

Na imprezę przybyła również Martyna Wojciechowska wraz partnerem Przemysławem Kossakowskim. Ania Lewandowska nie ukrywa, że inspiruje się podróżniczką!

„Pytacie mnie często, kim się inspiruję – Są to osoby zarówno ze świata sportu, nauki, jak i podróży. Jedną z nich jest Martyna Wojciechowska – Kiedyś będąc młodsza zawsze chciałam Ją spotkać – dzisiaj widujemy się co jakiś czas choćby na kawie i rozmawiamy, jak dwie mamy, kobiety, motywatorki. I wiecie o czym?  O tym jak to być mamą, tą zmęczoną, niewyspaną, ale też aktywną zawodowo i niezależną, tą mamą która podąża z pełną miłością za potrzebami swojego dziecka, tą mamą która się uśmiecha nawet jak jest jej trudno, tą która chce być najlepszym przykładem dla swojego dziecka jak i dla innych. Mamą być dobrze jest! Martyna, dziękuję Ci za dziś! Jesteś moją inspiracją! ❤️” – pisała kiedyś Anna Lewandowska w mediach społecznościowych.

Też imprezowaliście w weekend? Ania Lewandowska ma dla was radę!

https://www.instagram.com/p/Bm8DKUDlm12/?taken-by=annalewandowskahpba

———————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ