Agnieszka Włodarczyk zdjęcie

Agnieszka Włodarczyk o początkach kariery: Myślałam, że jestem gwiazdą. Jak teraz patrzy na życie?

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z gwiazd, które wzięły udział w „Azja Express”. Towarzyszy jej przyjaciółka – Maria Konarowska. Aktorka jeszcze do niedawna miała opinię osoby trudnej do współpracy. Jednak teraz wyznaje, że się zmieniła i jest bardziej wyluzowana. Co ją do tego skłoniło?

Agnieszka Włodarczyk zdjęcie

Czego zazdrościła Bogusławowi Lindzie?

Agnieszka Włodarczyk w szczerym wywiadzie dla „Vivy” wspomina początki swojej kariery. Pamięta, jak zazdrościła Bogusławowi Lindzie, który rozdawał autografy.

– Przede wszystkim na początku nie mogłam się doczekać, aż ktoś mnie poprosi o autograf (śmiech). Zazdrościłam Bogusiowi Lindzie, że je rozdaje, ale też pamiętam moment, kiedy przestało mnie to bawić. Zaczęłam pracę, jak miałam 14 lat. Popularność towarzyszy mi tak długo, że się do niej przyzwyczaiłam. Dziś już mnie zupełnie nie kręci.

Czy woda sodowa uderzyła jej do głowy?

Agnieszka Włodarczyk przyznaje również, że miała czas, w którym „odbiła jej palma”. Jak to się objawiało?

– Myślałam, że jestem gwiazdą. Pewnie bardziej szastałam pieniędzmi, chodziłam częściej na imprezy. […] Czepiałam się ludzi, może to była też ta „palma”. Starałam się być perfekcyjna i chciałam, żeby inni też byli perfekcyjni.

Jednak aktorka zmieniła się. Mówi, że teraz ma już lepsze kontakty z ludźmi i jest bardziej skłonna do kompromisów.

– […] Dzisiaj mam więcej luzu. Fryzjer ma gorszy dzień? Dobra, to sama sobie dokręcę tego loka, a wcześniej byłaby awantura. Nie byłam dyplomatką. Teraz potrafię bardziej po ludzku podejść do ludzi, porozmawiać.
Nie zawsze było malinowo

Agnieszka Włodarczyk tłumaczy, że życie nauczyło ją pokory. Nie zawsze było kolorowo, dlatego nauczyła się radzić sobie w trudnych warunkach.

Ja nie miałam w życiu tylko malinowo. Było różnie. Raz odnosiłam sukcesy i układało mi się świetnie finansowo, innym razem tego nie było. Potrafię sobie poradzić w każdej sytuacji. Mogę gotować za 600 złotych na miesiąc, mogę i za trzy tysiące na miesiąc. Nauczyłam się oszczędności.

Myślicie, że Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarzewska mają duże szanse na zwycięstwo w „Azja Express”?

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ agnieszkawlodarczykofficial

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3270 More posts in Newsy category
Recommended for you
Olsztyn. Sklep monopolowy omija zakaz sprzedaży alkoholu

Od 4 września mieszkańcy Olsztyna nie mogą kupować alkoholu od 22 do 6 rano. Jednak...