Aneta Kręglicka została Miss Świata w 1989 roku. Jak wygląda dziś?

Aneta Kręglicka była obiektem westchnień w latach 90, ubiegłego wieku. W 1989 roku zwyciężyła konkurs Miss Polonia, aby jeszcze w tym samym roku zostać Miss Świata. Jedna z najpiękniejszych kobiet na ziemi skończyła kilka tygodni temu 54 lata. Zdaniem internautów wygląda co najmniej o 20 lat młodziej.

Aneta Kręglicka została w 1989 roku uznana za najpiękniejszą Polkę. Zwyciężyła także Miss World, dzięki czemu o jej ojczyźnie usłyszał cały świat. W Polsce trwały właśnie negocjacje „okrągłostołowe”, przez które komunistyczne władze w końcu odpuściły sobie rządzenie.

Dzisiaj Aneta Kręglicka wygląda równie pięknie, jak trzydzieści lat temu. Jej aktualne zdjęcia nadal przyprawiają o zawrót głowy mężczyzn, dla których pozostaje obiektem westchnień.

https://www.instagram.com/p/Bx2ho5dhRtR/

Aneta Kręglicka wygląda, jakby miała znowu wystartować w konkursie Miss Polonia

Miss Polonia z 1989 roku prezentuje się świetnie. Najwyraźniej jest na bieżąco z zasadami dbania o urodę i nie zrezygnowała z drogich kosmetyków, z których musiała korzystać, aby lata temu wygrać oba konkursy piękności. Nie łatwo jednak w wieku 54 lat wyglądać tak, jak Kręglicka. Miss Świata w wywiadzie dla Gali wyznała, że swoją urodę zawdzięcza m.in. ciężkim treningom, a także diecie, która nieustannie towarzyszy jej każdego dnia.

– Co drugi dzień uprawiam sport przez dwie godziny. Biegnę przez 45 minut, a później ćwiczę, najczęściej z trenerem, albo idę na jogę, stretching, aerobik. Bardzo tego pilnuję. Poza tym nie jem mięsa i prawie nie jem węglowodanów… To znaczy, wczoraj zjadłam kubełek czekoladowych lodów, zdarza mi się – wyznała w rozmowie z Anną Zejdler.

https://www.instagram.com/p/BxxrMLlod2X/

Aneta Kręglicka: Gdy w 1989 roku zostałam Miss Świata, nie miałam kompleksów osoby z biednego kraju

„Jako nastolatka, licealistka w słynnej Topolówce (III LO w Gdańsku), chodziłam na wiece; czuliśmy ducha „Solidarności”. Choć nie jestem urodzoną aktywistką z pierwszego rzędu, to ulotki nosiłam. Miałam świadomość, co się dzieje w Polsce, wiele w domu o tym dyskutowaliśmy, tata mi wszystko tłumaczył. Żyliśmy zmianami i emocjonowaliśmy się polityką.”

„W lipcu 1989 r. zostałam Miss Polonia, we wrześniu wybrano mnie na I Wicemiss International w Tokio, a w listopadzie zdobyłam tytuł Miss Świata w konkursie w Hongkongu. Nie miałam żadnych kompleksów osoby z biednego kraju, znałam języki, byłam wykształcona i swobodnie rozmawiałam na różne tematy w świetle kamer.” – wspomina Kręglicka w rozmowie z wysokieobcasy.pl.

Zobacz również:

Źródło: wysokieobcasy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ