Pierwszy zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino

W sieci jest już długo wyczekiwany zwiastun promujący najnowszy, 9. film Quentina Tarantino. „Once Upon a Time in Hollywood” to historia nie tylko fabryki snów, ale też zabójstwa Sharon Tate przez „rodzinę” Charlesa Mansona.

Akcja „Once Upon a Time in Hollywood” będzie rozgrywać się w 1969 roku w Los Angeles, w szczytowym momencie rewolucji hipisowskiej. Głównymi bohaterami będą aktor Rick Dalton (Leonard DiCaprio), była gwiazda westernów, oraz jego dubler Cliff Booth (Brad Pitt). Duet, walcząc o przetrwanie w Hollywood, będzie obserwował, jak zmienia się ono nie do poznania, a tłem historii będzie zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez sektę Charlesa Mansona.

https://www.youtube.com/watch?v=YT75k_PssyI

Leonardo DiCaprio i Brad Pitt na plakacie promującym film

W mediach społecznościowych pierwszy plakat filmu udostępnił Leonardo DiCaprio. To właśnie duet Brad Pitt – Leonardo DiCaprio zajmuje centralne miejsce na plakacie, który jest odą Tarantino do roku 1969 – czasu wielkich wstrząsów politycznych i kulturowych oraz morderstw bandy Mansona w Stanach Zjednoczonych.

https://www.instagram.com/p/BvJm5T1lg5a/?utm_source=ig_embed

Kto zagra kogo?

Leonardo DiCaprio w filmie wcieli się w rolę Ricka Daltona (postać fikcyjna), a Brad Pitt zagra Cliff Booth (postać fikcyjna). Ich drogi krzyżują się w filmie z Sharon Tate, którą zagra Margot Robbie. W nowej produkcji Tarantino zobaczymy ponadto: Ala Pacino (w roli producenta Marvina Schwartza) i zmarłego niedawno Luke’a Perry’ego (w roli reżysera Scotta Lancera), Dakotę Fanning (przestępczyni Lynette Fromme), Emilie Hirscha (fryzjer Jay Sebring), Damiana Lewisa (aktor filmowy Steve McQueen), Damona Herrimana (Charles Manson). Do obsady dołączyli też niedawno James Marsden i Kurt Russel.

Pierwszy Polak w filmie Tarantino

Rafał Zawierucha o tym, że zagra w amerykańskiej produkcji, poinformował media w sierpniu ubiegłego roku. Wywołał wówczas niemałą sensację i szybko trafił na pierwsze strony gazet.

https://www.instagram.com/p/BjlM8F2BmcZ/?utm_source=ig_embed

Aktor w wywiadzie w Tvn24 opowiedział o tym, czy odczuwał stres będąc wśród tylu gwiazd Hollywood:

„Miałem stres, to jest ogromna produkcja. Miałem do zagrania niebywały charakter, czyli Romana Polańskiego. Moją żonę gra Margot Robbie, gwiazda światowa więc potraktowałem to bardzo profesjonalnie” – powiedział Rafał Zawierucha.

Rafał Zawierucha to aktor, który dorastał w Kielcach. Znany głównie z ról drugoplanowych m.in. w filmach „Miasto 44”, „Jack Strong” czy „Wkręceni”. Widzowie mogą go również kojarzyć z serialu „Przepis na życie” czy „Siła wyższa”.

Kiedy premiera?

Film „Once Upon a Time in Hollywood” nie ukaże się – jak planowano – 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę morderstw, jakich wyznawcy Charlesa Mansona dopuścili się w willi Romana Polańskiego. Premiera filmu została przesunięta na wcześniejszy termin i ukaże się 26 lipca 2019 roku.

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ