Kacper Kuszewski wraca na plan „M jak miłość”? Wiemy!

Kacper Kuszewski wraca na plan „M jak miłość”? Wiemy!

Kacper Kuszewski od roku nie pracuje już na planie „M jak miłość”. Jednak jego postać wraca do serialu! Czy aktor również zamierza ponownie wcielić się w postać Marka Mostowiaka?

Kacper Kuszewski wraca na plan „M jak miłość”? Wiemy!

Kacper Kuszewski w 2018 roku zrezygnował z pracy na planie „M jak miłość”, gdyż chciał zaangażować się w nowe wyzwania zawodowe. Aktor przez osiemnaście lat wcielał się w Marka Mostowiaka, więc tym bardziej trudno było mu rozstać się z serialem. Scenarzyści jego postać wysłali za granicę.

– To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą.

Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces “M jak miłość” to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze” – pisał Kacper Kuszewski w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Jednak teraz pojawiły się zapowiedzi, że Marek Mostowiak wraca do Polski! Jednak „Świat seriali” podaje, że widzowie o powrocie Marka do kraju dowiedzą się z jego rozmowy telefonicznej z siostrą Marysią. Powie jej, że wrócił w ze względu na syna, który nie może odnaleźć się za granicą.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Dziś bardzo dużo ważnych spraw. Po pierwsze WYBORY! po drugie Ostry Dyżur Poetycki na scenie Teatru Narodowego, czyli…

Opublikowany przez Kacper Kuszewski Niedziela, 26 maja 2019

Nic się nie zmieniło

Aktor zapewnia, że po odejściu z “M jak miłość” czuje się dobrze, nie żałuje tej decyzji, a na brak pracy nie może narzekać. 

– Nic się nie zmieniło. Wiele osób pewnie myśli, że przez ostatnie 18 lat serial był moim głównym zajęciem i że na planie byłem codziennie. Prawda jest taka, że zdjęcia do „M jak miłość” nigdy nie zajmowały mi więcej niż kilka dni w miesiącu. Zawsze robiłem wiele różnych rzeczy, dlatego nie zauważyłem tej zmiany. Mój kalendarz jest gęsto zapełniony do końca roku. Zasuwam jak dziki osioł – mówił aktor.

Często dostaję od was wiadomości z pytaniem jakiej firmy oprawki do okularów noszę. Postanowiłem odpowiedzieć wam…

Opublikowany przez Kacper Kuszewski Sobota, 25 maja 2019

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...