Aktorka wróci do “Barw szczęścia”? W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie

“Barwy szczęścia” już jakiś czas temu zasmuciły fanów, gdy z obsady odeszła uwielbiana gwiazda. Mimo upływu czasu, wciąż wiele osób chciałoby ponownie zobaczyć swoją ulubioną bohaterkę i co więcej, liczą na to, że ich pragnienia wkrótce się spełnią.

Wielki powrót?

“Barwy szczęścia” już dwa lata temu niezwykle zasmuciły wszystkich widzów, rozstając się z pewną uwielbianą aktorką. Od tego czasu pojawiło się całe mnóstwo spekulacji na temat tego, że kiedyś być może wróci na plan. Celebrytka wielokrotnie odnosiła się do wszystkich domysłów, wyraźnie je dementując, jednak w ostatnim czasie zamieściła w sieci zdjęcie, które może wskazywać na coś zupełnie innego.

Wymowne zdjęcie aktorki

Kilka godzin temu na oficjalnym Instagramie Katarzyny Zielińskiej pojawiło się zdjęcie, do którego ta zapozowała ze swoją serialową rodzinką, u której boku grała przez kilka lat. Jak się okazuje, gwiazda pojawiła się na hucznym świętowaniu całej ekipy z okazji 2000 odcinka. Do fotografii zamieściła również bardzo obszerny opis, w którym wspomina dawne czasy.

– Wczoraj przeżyłam bardzo emocjonalny wieczór. Dołączyłam do ekipy @barwyszczescia.official, którzy świętowali 2000 odcinek. Z serialem pożegnałam się 2 lata temu. Ale wspomnienia pozostały. A najwspanialsze jest to, że wczoraj spotkałam się z moją serialową córcią i mamą. Co za wieczór. Nie sposób było się nie wzruszyć. Gabrysię znam dłużej niż moich synków. Znam ją, wyobraźcie sobie, od dziesiątego dnia jej życia! Grałyśmy ze sobą przez 10 lat!!!! Pamiętam jak uczyła się chodzić, mówić, jak śpiewała mi pierwsze piosenki, jak szła do przedszkola, szkoły. Niesamowity czas. Wczoraj powróciły wspomnienia – napisała.

Po tej publikacji wielu fanów z radością pisało, że może to oznaczać jej powrót do serialu, prawda jednak jest niestety zupełnie inna.

View this post on Instagram

Wczoraj przeżyłam bardzo emocjonalny wieczór. Dołączyłam do ekipy @barwyszczescia.official , którzy świętowali 2000 odcinek. Z serialem pożegnałam się 2 lata temu. Ale wspomnienia pozostały. A najwspanialsze jest to, że wczoraj spotkałam się z moją serialową córcią i mamą. Co za wieczór. Nie sposób było się nie wzruszyć. Gabrysię znam dłużej niż moich synków. Znam ją, wyobraźcie sobie, od dziesiątego dnia jej życia! Grałyśmy ze sobą przez 10 lat!!!! Pamiętam jak uczyła się chodzić, mówić, jak śpiewała mi pierwsze piosenki, jak szła do przedszkola, szkoły. Niesamowity czas. Wczoraj powróciły wspomnienia🧡🧡🧡#memories #daughter #mommy #workingmomma #mylife #summernight

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Aktorka wraca do serialu “Barwy szczęścia”? 

Choć zdjęcia z aktorkami i wspomnienia mogłyby na to wskazywać, Kasia nie wraca do serialu. Już niejednokrotnie potwierdzała, że z serialem pożegnała się definitywnie i nie ma zamiaru do niego wracać, mimo nostalgii, która wciąż jej towarzyszy. Jest to wielkim rozczarowaniem dla fanów produkcji, którzy wciąż nie tracili nadziei na powrót swojej ulubienicy. Jak widać, najwyższy czas pogodzić się z jej odejściem.

Mimo tak dołujących informacji, telewidzowie nie powinni się smucić, bowiem już po wakacjach czeka ich naprawdę sporo wrażeń. Pojawią się nie tylko nowe wątki, ale i nowi bohaterowie, którzy mogą sporo namieszać. Nie zabraknie radości, ale i łez wzruszenia, na co wszyscy już powinni zacząć się przygotowywać.

Zobacz również:

Krzysztof Zalewski miał wypadek. Jak wygląda po zabiegu?

Źródło: pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5204 More posts in Newsy category
Recommended for you
sołdek gdansk
Tu żyje się najlepiej. Gdańsk, Gdynia i Sopot w czołówkach rankingów dobrych miejsc do życia

W opublikowanym właśnie raporcie LivCom Awards Gdynia zajęła trzecie miejsce na świecie spośród miast najlepszych...