Majdan sprawił żonie olbrzymią niespodziankę. Sprawdźcie co dostała

Małgorzata Rozenek-Majdan jest przeszczęśliwa. Dzień po świętach dostała od męża wymarzony prezent. Radosław Majdan sprawił żonie nowego pupila. Tym razem w domu Majdanów pojawił się buldog angielski. Psiak dostał na imię George.

Małgorzata Rozenek spędziła święta w gronie rodzinnym. W tym roku gwiazda TVN zrezygnowała z egzotycznych wczasów i postanowiła sama zadbać o stworzenie świątecznej atmosfery. Popularna prezenterka w końcu miała czas dla swoich najbliższych, a mąż i dzieci nareszcie mogli się nią nacieszyć.

Jak się okazało, była to szczególna Wielkanoc. Syn prezenterki po raz pierwszy spróbował swoich sił za kierownicą. 9-latek asekurowany przez Radosława Majdana wywołał ogromną burzę w sieci. Wiele osób zarzuciło Małgorzacie Rozenek, że zbyt wcześnie pozwala swojemu synowi na takie aktywności. Jednak te święta okazały się szczególne również z innego powodu. Tuż po nich rodzina gwiazdy powiększyła się. Tę radosną nowinę przekazał internautom mąż gwiazd, Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwa. Jej rodzina właśnie się powiększyła

Małgorzata Rozenek dostała wyjątkowy prezent od swojego męża. Radosław Majdan postanowił pocieszyć swoją ukochaną po śmierci Marianki, ukochanej buldożki francuskiej. W domu pojawił się nowy pies – buldog angielski. Nowy członek rodziny został zakupiony w tajemnicy przed Małgorzatą Rozenek, która nie miała pojęcia, że mąż pragnie spełnić jedno z jej największych marzeń.

Mąż prezenterki opublikował w Internecie urocze zdjęcie, na którym widać wnętrze mieszkania przyozdobione kolorowymi balonami. Na kanapie leży biały buldog angielski. Podekscytowany Majdan nie mógł się doczekać i pochwalił się nowym członkiem rodziny z internautami.

Z całego kraju spływają gratulacje. W domu Małgorzaty Rozenek czworonogi są traktowane jak rodzina

Małgorzata Rozenek również zdążyła już przedstawić nowego członka rodziny internautom. Wiadomo, że pies ma na imię George, a gwiazda programu “Projekt Lady” zakochała się w nowym pupilu od pierwszego wejrzenia. Fani są zachwyceni i gratulują gwieździe. 

Większość internautów doskonale rozumie miłość Małgorzaty Rozenek-Majdan do czworonożnych przyjaciół. W domu gwiazdy psy są traktowane jak członkowie rodziny:

– Rozumiem psią mamę buldoga, sama mam i kocham nad życie – napisała jedna z internautek na Instagramie.

– Niespodzianka chyba się udała? Cudowny maluszek – zachwycała się inna osoba.

Zobacz również:

Władze greckiej wyspy dają 500 euro miesięcznie za zamieszkanie na niej

Źródło: pikio.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...