Agnieszka Woźniak-Starak o filmie męża "Ukryta gra": To był ciężki projekt

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa trudne chwile! Na czyje wsparcie może liczyć?

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża wycofała się z życia w mediach społecznościowych. Nie prowadzi również nowej edycji „Big Brothera”. Kto jej pomaga przetrwać trudne chwile?

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa trudne chwile! Na czyje wsparcie może liczyć?

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich. Okazuje się, że bardzo zbliżyła się ze swoją teściową.

„Były w bardzo złym stanie. Często zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały. Wyszły z tego bardzo zżyte i zaprzyjaźnione. Teraz Agnieszka jeszcze bardziej może liczyć na wsparcie teściowej. Na pewno nie zostawią jej samej sobie”- pisze „Super Express”.

https://www.instagram.com/p/B0jT22SCyWc/

Prawdziwi przyjaciele

Jedyny post, jaki pojawił się na Instagramie gwiazdy od czasu tragedii, to ten dotyczący podziękowań za wsparcie. Dziennikarka napisała, że nie jest w stanie opublikować zdjęcia zmarłego partnera, ale dziękuje osobom, które ją otaczają za troskę, dzięki której nadal jest na świecie.

„Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję” – napisała dziennikarka na Instagramie.

Nie od dziś wiadomo, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Agnieszce Woźniak-Starak życzymy jak najlepszych przyjaciół w jej życiu.

https://www.instagram.com/p/B0iZWqRHUHx/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Agnieszka_Woźniak-Starak_2018.j

ZOSTAW ODPOWIEDŹ