Justin Bieber prosi fanów, by wybrali garnitur na ślub!

Justin Bieber prosi fanów, by wybrali garnitur na ślub!

Justin Bieber już raz stanął na ślubnym kobiercu z Hailey Baldwin. Jednak wtedy odbył się ślub cywilny. Wszystko wskazuje na to, że teraz para stanie przed ołtarzem. Justin ma nietypową prośbę do fanów.

Justin Bieber prosi fanów, by wybrali garnitur na ślub!

Justin Bieber zaskoczył swoich fanów związkiem z modelką Hailey Baldwin, a tym bardziej tym, że po kilku miesiącach znajomości wziął z nią ślub cywilny. Wiele osób nie dawało długiej przyszłości temu małżeństwu. Jednak para trwa już ponad rok i zapewnia, że między nimi wszystko jest jak najlepiej, co więcej, wiadomo, że szykują się do ślubu kościelnego. Oboje zapewniają, że Bóg jest dla nich bardzo ważny i to kieruje ich relacją. Są mu wdzięczni za opiekę.

„Na szczęście Bóg pobłogosławił mnie niezwykłymi ludźmi, którzy mnie kochają. Teraz trwa najlepszy czas w moim życiu: MAŁŻEŃSTWO! Co jest niesamowitą, szaloną, nową odpowiedzialnością. Uczysz się cierpliwości, zaufania, zaangażowania, życzliwości, pokory i wszystkiego, aby być dobrym człowiekiem” – pisał niedawno Justin Bieber na Instagramie.

Zaskakująca propozycja

Nic dziwnego, że sakrament małżeństwa jest dla nich ważny. Jednak nikt nie spodziewał się, że artysta poprosi fanów o radę w wyborze garnituru na ślub.

„Proszę pomóżcie mi wybrać garnitur na mój ślub” – napisał Justin na Instagramie, pokazując kilka propozycji. Justin zaproponował m.in. niebieski garnitur w banany oraz różowy kostium komika… Ale to nie wszystko!

Które ze zdjęć bardziej przypadło Wam do gustu?

Większość fanów nie jest przekonana do żadnej, a inni nie biorą jego pytania i propozycji na serio. Jednak znalazły się również osoby, które do sprawy podeszły poważnie. 

“Musisz żartować!? Wszystkie garnitury są okropne! Mam nadzieję, że masz więcej opcji” – napisał jeden z fanów, który nie zrozumiał żartu Justina. 

 

 

Przypominamy, że Justin Bieber został gwiazdą, gdy miał zaledwie kilkanaście lat. Opowiada, że z delikatnego, wrażliwego nastolatka stał się idolem milionów osób na całym świecie, jednak z biegiem czasu zamknął się w sobie. Wszystko na to wskazuje, że artysta coraz bardziej się otwiera, a i humoru mu nie brakuje. 

Justinowi życzymy dużo szczęścia, ale również dobrego wyboru gustownego garnituru ślubnego. 😉 


Źródło zdjęć: y Lou Stejskal – https://www.flickr.com/photos/loustejskal/26304616840/in/photostream/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54868007

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...