Agnieszka Sienkiewicz ma dość sztucznego wizerunku! “Na co dzień tak nie wyglądam”

Agnieszka Sienkiewicz znana jest z dystansu do siebie. Aktorka w mediach społecznościowych publikuje nie tylko idealne fotografie, ale również nie boi się pokazać, jak wygląda bez makijażu. Gwiazda ma dość kreowania sztucznej rzeczywistości! Popieramy!

Agnieszka Sienkiewicz ma dość sztucznego wizerunku! “Na co dzień tak nie wyglądam”

Agnieszka Sienkiewicz nie wstydzi się przyznać, że na co dzień jej twarz nie wygląda idealnie. Ciału również brakuje do ideału. Już kilkukrotnie pokazywała na Instagramie swoje fałdki na brzuchu. Aktorka nie chce by kobiety wywierały presję związaną z nienaturalnym wyglądem, bo potem same stają się jej ofiarą. 

“Na co dzień tak nie wyglądam. Bywam zmęczona, bo pracuję, jestem mamą. Bywam też na Sycylii, najem się za dużo i mam fałdki na brzuchu. Mam w sobie wewnętrzny przeciw i bunt wobec presji, którą wywiera się na kobietach. My, kobiety, wywieramy ją na inne kobiety. Przez lata walczyłam z tym jako aktorka, będąc stale na świeczniku, będąc ocenianą przede wszystkim pod względem, jak wyglądam. Długo walczyłam z kompleksami. Pewną siłę dało mi macierzyństwo, mąż” – mówiła aktorka w rozmowie z “Party”.

Zachowajmy  umiar

Pomyślałam dlaczego mam robić to samo. Gdy będę robiła zdjęcie w domu z wciągniętym brzuchem i stojąc na paluszkach, a mój pokój będzie wyczyszczony, to będę robiła to samo, co kiedyś odczuwałam. Nie chcę tego robić. Myślę, że i tak się zapędziliśmy w kreowaniu sztucznego wizerunku, że boimy się pokazać, jak wygląda prawdziwa kobieta, co nie oznacza, żebyśmy popadli w przesadę. Zachowajmy umiar – apelowała gwiazda “Przyjaciółek”.

View this post on Instagram

Mam 34 lata. Jestem mamą, żoną, aktorką, prowadzę własny biznes. Staram się rozwijać swoje pasje i kocham podróże. Mój dzień ma szalone tempo, częściej biegnę niż idę… Na co dzień wykonuje tylko podstawowy makijaż, tylko podkład i tusz do rzęs… Dlatego podjęłam wyzwanie od @Smashboxcosmetics i przetestowałam nawilżający podkład #STUDIOSKIN. I wiem, że to produkt idealny dla mnie, szybki i łatwy w aplikacji ( bo na to nigdy nie mam za wiele czasu), utrzymuje się przez cały dzień, pięknie matuje skórę ale jest bardzo delikatny i nie pozostawia śladów !!! To kosmetyk, który z pewnością zostanie w mojej kosmetyczce!!!! #SMASHBOXPOLSKA #FACEANYTHING #Makijaż #perfectskin @sephorapolska #momslife

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Najlepsze wakacje

Agnieszka Sienkiewicz kilka miesięcy temu pokazała zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Gwiazda nie wstydziła się swoich fałdek na brzuchu. Wyznała, że w wakacje nie ćwiczyła z Ewą Chodakowską, a także nie jadła batoników Ani Lewandowskiej, jednak wcale nie ma sobie tego za złe…

“Czas pożegnać się ze złudzeniami…. Lato właśnie się skończyło !!! 🌞😢😢😢 Dla mnie było cudowne 🦄🦄🦄Jak widać po pewnych częściach ciała, nie spędziłam go na ćwiczeniach z @chodakowskaewa, zapomnialam tez spakować batoniki od @annalewandowskahpba 🤭🤭🤭 Straszne niedopatrzenie z mojej strony 🙈🙈 Może usprawiedliwi mnie zbyt mała walizka ???🤭🤔 Była za to rodzina i przyjaciele. To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siła , moim domem… którzy uszczęśliwiają mnie jak nic innego na swiecie. To lato było pełne miłości.❤️💙❤️ No i jeszcze pizzy i makaronu ale kto by zliczył te wszystkie dobroci 😜😜🍕🍝 A jakie było Wasze lato??? #familly #friends #happiness #allyouneedislove #goodenergy #peopleilove #sister” – napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.

View this post on Instagram

Czas pożegnać się ze złudzeniami…. Lato właśnie się skończyło !!! 🌞😢😢😢 Dla mnie było cudowne 🦄🦄🦄Jak widać po pewnych częściach ciała, nie spędziłam go na ćwiczeniach z @chodakowskaewa, zapomnialam tez spakować batoniki od @annalewandowskahpba 🤭🤭🤭 Straszne niedopatrzenie z mojej strony 🙈🙈 Może usprawiedliwi mnie zbyt mała walizka ???🤭🤔 Była za to rodzina i przyjaciele. To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siła , moim domem… którzy uszczęśliwiają mnie jak nic innego na swiecie. To lato było pełne miłości.❤️💙❤️ No i jeszcze pizzy i makaronu ale kto by zliczył te wszystkie dobroci 😜😜🍕🍝 A jakie było Wasze lato??? #familly #friends #happiness #allyouneedislove #goodenergy #peopleilove #sister

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2047 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Doda o relacji z rodzicami: Oddam im serce
Doda o relacji z rodzicami: Oddam im serce

Nie jest tajemnicą, że Doda od zawsze ma bardzo dobre relacje z rodzicami. Gwiazda zawsze...