Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska o angielskich napisach na shower baby. Fani nie są zadowoleni

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu urządziła uroczyste shower baby, na które zaprosiła grono bliskich kobiet. Zdjęcia z uroczystości pokazała w mediach społecznościowych. Jednak fani zwrócili uwagę, że wszystkie dekoracyjne napisy są po angielsku… Jak skomentowała to aktorka?

Agnieszka Kaczorowska o angielskich napisach na shower baby. Fani nie są zadowoleni

Agnieszka Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka niedawno zorganizowała huczne shower baby dla znajomych kobiet. Gwiazda pokazała zdjęcia z wydarzenia na Instagramie. Nie da się ukryć, że wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe. Gwiazda poprosiła o pomoc przyjaciółkę, a słodkie pyszności zapewniła cukiernia. Jednak fani zwrócili uwagę, że wszystkie dekoracje, napisy, które uświetniły imprezę, są piękne, ale za to w języku angielskim…

Jak aktorka odpisała na komentarze fanów?   

„Po moim #BabyShower zamieściliście pod zdjęciami wiele komentarzy dotyczących tego, dlaczego napisy i dekoracje nie są w języku polskim…?? No cóż, Kochani, moda na organizowanie takiej imprezy, przyszła do nas z USA, z krajów anglosaskich, gdzie głównie praktykuje się organizację takich imprez. Dostępność produktów dekoracyjnych w tej tematyce jest zatem głównie w języku angielskim. W moim przypadku część zorganizowała @mariajustdoit.pl , a część przywiozła siostra, która mieszka w UK… Może ta luka na polskim rynku zainspiruje kogoś, do tego aby zacząć produkować dekoracje na #Bociankowe (bo tak w PL niektórzy to nazywają) w naszym ojczystym języku? ☺️ Zamiast krytykować, działajcie ❗️?” – napisała aktorka na Instagramie.

-Zaczynam wierzyć, że ludzie nie mają swojego życia. Poza tym pewnie uwagi były kierowane od ludzi, którzy na co dzień „forwardują maile”, są „cool” itd. – komentowali fani.

– Nie miałam takiej imprezy, podobnie jak sesji brzuszkowej… Żałuję! Korzystaj z wszystkiego co dostępne. Rób miliony fotek, ubieraj się pięknie bądź noś dresy. Celebruj każdy dzień Kochana ? nie patrz na negatywne komentarze, będzie wspaniała pamiątka na całe życie ?” – komentowali fani.

Myślicie, że w Polsce przyjmie się „bociankowe” i już niedługo impreza będzie urządzana w polskim stylu?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ