Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie z córką

Agnieszka Kaczorowska o angielskich napisach na shower baby. Fani nie są zadowoleni

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu urządziła uroczyste shower baby, na które zaprosiła grono bliskich kobiet. Zdjęcia z uroczystości pokazała w mediach społecznościowych. Jednak fani zwrócili uwagę, że wszystkie dekoracyjne napisy są po angielsku… Jak skomentowała to aktorka?

Agnieszka Kaczorowska o angielskich napisach na shower baby. Fani nie są zadowoleni

Agnieszka Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka niedawno zorganizowała huczne shower baby dla znajomych kobiet. Gwiazda pokazała zdjęcia z wydarzenia na Instagramie. Nie da się ukryć, że wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe. Gwiazda poprosiła o pomoc przyjaciółkę, a słodkie pyszności zapewniła cukiernia. Jednak fani zwrócili uwagę, że wszystkie dekoracje, napisy, które uświetniły imprezę, są piękne, ale za to w języku angielskim…

Jak aktorka odpisała na komentarze fanów?   

„Po moim #BabyShower zamieściliście pod zdjęciami wiele komentarzy dotyczących tego, dlaczego napisy i dekoracje nie są w języku polskim…🇵🇱 No cóż, Kochani, moda na organizowanie takiej imprezy, przyszła do nas z USA, z krajów anglosaskich, gdzie głównie praktykuje się organizację takich imprez. Dostępność produktów dekoracyjnych w tej tematyce jest zatem głównie w języku angielskim. W moim przypadku część zorganizowała @mariajustdoit.pl , a część przywiozła siostra, która mieszka w UK… Może ta luka na polskim rynku zainspiruje kogoś, do tego aby zacząć produkować dekoracje na #Bociankowe (bo tak w PL niektórzy to nazywają) w naszym ojczystym języku? ☺️ Zamiast krytykować, działajcie ❗️💛” – napisała aktorka na Instagramie.

-Zaczynam wierzyć, że ludzie nie mają swojego życia. Poza tym pewnie uwagi były kierowane od ludzi, którzy na co dzień “forwardują maile”, są “cool” itd. – komentowali fani.

– Nie miałam takiej imprezy, podobnie jak sesji brzuszkowej… Żałuję! Korzystaj z wszystkiego co dostępne. Rób miliony fotek, ubieraj się pięknie bądź noś dresy. Celebruj każdy dzień Kochana 💓 nie patrz na negatywne komentarze, będzie wspaniała pamiątka na całe życie 😘” – komentowali fani.

Myślicie, że w Polsce przyjmie się „bociankowe” i już niedługo impreza będzie urządzana w polskim stylu?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2236 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...