Renata Kaczoruk

Renulka znowu zalicza wpadkę? #PierwszyPolskiuchodziec

Renata Kaczoruk po udziale w programie “Azja Express” zyskała dosyć niechlubną sławę. Próbowała ocieplić swój wizerunek, tworząc dokument o kulisach pracy w modelingu pod tytułem “Modelki 3.0”. Jednak znów zalicza małą wpadkę, którą zauważył jeden z dziennikarzy. Co tym razem zrobiła?

Renulka po udziale w Azja Express zyskała przydomek Żenulki, ze względu na zachowanie w programie. Choć jak stwierdziła, to odcinki zostały zmontowany w taki sposób, nie da się ukryć, że część uczestników wycieczki po Azji, była również zażenowana jej zachowaniem.

Niedawno Renata podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem znad morza i napisała “Urwałam się chłopakom na chwilę💯👏🏻👏🏻🙈💦💦🌊🌊 jeśli ktoś ciekaw – woda w zatoce ma 10 stopni, odczuwalne -14⚡️⚡️#przyjemności#akcjaratunkowa#PierwszyPolskiuchodziec”. Ten ostatni hasztag wzbudził niesmak i złość. Jeden z dziennikarzy, nie pozostawił sprawy bez echa i napisał dosyć długi komentarz podkreślając, że słowa Renulki były lekko niestosowne.

– Renata Kaczoruk, ostatnio tłumaczyłaś pod postem Magdalena Kicińska, że wspierasz kobiety bite przez mężczyzn, a zachowanie Twojego chłopaka (na słowa Tomasza Adamka, że “[kobiety] trzeba lać”) wynikało z formuły programu. Bardzo możliwe, że zaraz napiszesz, że anonimowo wspierasz The White Helmets, Polska Akcja Humanitarna (PAH), Refugees Welcome Polska czy uchodźcy.info, a żarciki z tonących w zimnej wodzie uchodźców (gratuluję pomysłowości przy hashtagu #PierwszyPolskiuchodziec) to jedynie dystans, którego wszystkim nam w tym kraju tak brakuje. P.S. Tylko w tym roku w Morzu Śródziemnym utonęło 1340 osób, a w #akcjachtunkowych uratowano 50 000 migrantów. – skomentował Filip Skrońc.

Renulka nie przeszła wobec tego obojętnie i odpowiedziała na komentarz wytykając dziennikarzowi, że chyba się nudzi i brakuje mu uwagi.

primo- nie cytuj mojego stanowiska jeśli nie potrafisz go przy okazji nie przekręcić prosze. Secundo- Nie wymyśliłabym takich wniosków z hasztaga. Musisz się bardzo nudzić – a może zwykła potrzeba atencji. Kompletnie chybiłeś moje intencje. Po ostatnie- Nawet się nie znamy- nie nadużywaj mojego imienia w swoich postach, gdy się nudzisz. Pozdrawiam – napisała w odpowiedzi Renata Kaczoruk.

Jednak na tym się nie skończyło i część internautów zaczęła domagać się wyjaśnień. Kaczoruk stanęła na wysokości zadania i w swoim oświadczeniu napisała “Jeśli chcielibyście coś zrobić dla uchodźców – naciskalibyscie grupowo rząd na inne decyzje w sprawie ich przyjmowania. Czasem ktoś to robi- korzystajac z tego, ze ma słuchaczy- otwartą krytyką i satyrą, żeby nie pozwolić na ciszę nad ta trumną”.

A co najciekawsze, wszystkie negatywne komentarze pod zdjęciem są regularnie usuwane…

żenulka

fot. Instagram @renul_ka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...