Agnieszka Dygant o „Botoksie”

Agnieszka Dygant o „Botoksie”. Żałuje, że zagrała w filmie Patryka Vegi?

„Botoks” Patryka Vegi wzbudza wiele kontrowersji. Film ma wielu zwolenników, ale również przeciwników. W ciągu 24 dni obejrzało go ponad dwa miliony osób. W produkcji zagrała m.in. Agnieszka Dygant. Czy aktorka nie żałuje swojej decyzji?

Agnieszka Dygant o „Botoksie”. Żałuje, że zagrała w filmie Patryka Vegi?

Film „Botoks” w ciągu 24 dni od premiery obejrzało aż 2.074.835  osób. Reżyser tłumaczył, że produkcja powstała w wyniku rozmów reżysera z lekarzami, ratownikami medycznymi oraz innymi pracownikami służby zdrowia. Największe kontrowersje wśród widzów wzbudzają sceny związane z aborcją. Wiele osób bardzo negatywnie ocenia film. Na reżysera oraz aktorów spadła fala hejtu. Czy Agnieszka Dygant żałuje, że zagrała w „Botoksie”?

„Miałam przez chwilę moment, że było mi smutno. Miałam wrażenie, że nagonka na film jest nieadekwatna. Film absolutnie nie miał zawierać myśli politycznej, co zaczęło gdzieś tam wchodzić. W ogóle nie o to chodziło. Więc to mnie trochę zasmuciło” – wyznała aktorka w rozmowie z serwisem WP.

To nie był fajny film

Agnieszka Dygant opowiedziała o reakcji swojej znajomej, która obejrzała film. Koleżanka twierdzi, że potrzebuje mocnych wrażeń, od kina oczekuje, aby nią wstrząsnęło. Chce poczuć oczyszczenie.

„Ja nie mogę ci Aga powiedzieć, że to był fajny film. To nie był fajny film, to był bardzo mocny film, ale ja tego oczekuję od kina, żeby mną potrząsnęło. Żebym dostała mocne emocje, żebym przeżyła katarsis” – tłumaczyła Agnieszka Dygant.

Będzie powtórka?

Czy gwiazda jeszcze raz zagrałaby w „Botoksie”? Aktorka nie ma wątpliwości!

„Absolutnie tak, Chciałabym. To jest fajnie, jak aktor przeżywa taki sajgon wokół tego, co zrobił – przyznała Agnieszka Dygant.

To jeszcze nie koniec! Artystkę w lutym 2018 roku zobaczymy w nowej produkcji Patryka Vegi „Kobiety mafii”. Aktorka gra w nim nianię, która opiekuje się synem gangstera. W produkcji pojawią się też inni aktorzy, którzy już wcześniej współpracowali z Patrykiem Vegą m.in.: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Warnke i Sebastian Fabijański.  Zamierzacie obejrzeć film?

https://www.facebook.com/825501830962966/photos/a.825501884296294.1073741825.825501830962966/826746670838482/?type=1&theater

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Agnieszka Dygant

ZOSTAW ODPOWIEDŹ