Xzibit wjeżdża na dwa koncerty do Polski!

Co więcej – ceny biletów są całkiem przyzwoite!

music-1920-1080-wallpaper

Xzibitowi znany także jako X to the Z – Alvin Nathaniel Joiner IV to amerykański raper oraz prezenter telewizyjny. Były członek trio Strong Arm Steady. W grudniu 2009 roku wraz z B-Realem i Young De założył grupę Serial Killaz. To bez wątpienia jeden z ważniejszych MC’s, na przełomie lat 90’s i 00’s. 

Numer „Paparazzi” to jeden z jego przełomowych numerów. Co ciekawe, był to wielki hit – głownie w Europie, a szczególnie w Niemczech, a nie w USA. Stacja Viva mocno wtedy promowała dobry rap zza oceanu.

Xzibit mocno był powiązany z Dre i jego ekipa. Między innymi wystąpił on w „Bitch Please II”. Dre także współprodukował album „Restless”. Którt w USA zdobył platynę, oraz ponad milion sprzedanych kopii.

Jego następne albumy – „Man vs Machine”, czy „Weapons Of Mass Destruction” szybko  pokryły się złotem i uzyskały milionowa sprzedaż. Ekran także pokochał rapera. Który pojawił się między innymi w Z Archiwum X: Chcę uwierzyć oraz CSI: Miami, czy 8 Mili. Jednak głównie został on prowadzącym „Pimp My Ride” – programu MTV, gdzie ludzie oddawali swoje samochody w ręce fachowców, by ci „odpicowali im brykę”. Idealnie sprawdził się tutaj luz Xzibita. Widownia od razu go pokochała.

Teraz ta sama gwiazda przyjeżdża właśnie do nas. Gwiazda starych dobrych czasów, i rapów (Dre, Eminem, 50 Cent). Xzibit miał już okazje pojawić się w Polsce. A było to 10 lat temu, w warszawskiej Stodole. Tym razem raper odwiedzi aż dwa miasta. W Warszawskiej Proximie zagra 9 listopada, natomiast dzień później w Krakowie w klubie Studio. Ile kosztują bilety? Są w całkiem przystępnej cenie, bo 80 zł! 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ