agent

Agent znowu wygrał, a grupa jeszcze bardziej się poróżniła. Kto odpadł tym razem?

Kolejne kłótnie między uczestnikami programu sprawiają, że Agent coraz częściej triumfuje. Dzięki sprytnej zagrywce udało mu się doprowadzić do przegranej i utraty pieniędzy. Pod koniec odcinka z programu odpadł Tomasz Niecik, który nie ukrywał, że cieszy się z powrotu do domu.

W ostatnim odcinku uczestnicy wzięli udział w licytacji, w której wykupić można było między innymi dżokery, immunitet czy pamiętnik Mateusza Magi. Nikt z uczestników nie wiedział, jak licytują pozostali.

Licytacja poróżniła grupę

Podczas licytacji grupa straciła łącznie 10300 zł. Za 3600 zł Alan Andersz zdecydował się wykupić immunitet. Choć reszta gwiazd nie wiedziała, kto się na to zdecydował, byli bardzo niezadowoleni.

– Ktoś wśród nas postanowił zaszaleć. Zamówił szampana, truskawki, tylko po to, żeby jemu było lepiej w programie – skomentowała Odeta Moro.

– Gra z licytacją bardzo poróżniła grupę. Nawet przestałam ufać Oldze – skwitowała natomiast Joanna Jędrzejczak.

– Immunitet kupił ktoś, kto jest agentem, albo go udaje – uważał Jarosław Kret.

Agent schował ważną część układanki

Jednym z zadań było ułożenie chińskiej łamigłówki w taki sposób, by stworzyć napis „agent”. Wzorem miał być napis, który pływał na wodzie w dość dużej odległości od brzegu. Uczestnicy byli podzieleni na dwie grupy. Jedna osoba z każdej z grup biegała, co chwilę do tratwy, by zapamiętać układ i przekazać informację innym uczestnikom.

W pewnym momencie jeden z klocków zniknął, a wszyscy sądzili, że schował go agent.

– Ja się śmiałem, bo w takiej sytuacji obnażają swoje zachowania – skomentował sytuację Kret.

 Prezenter nie ukrywał, że celowo ściągnął na siebie podejrzenia i chciał w ten sposób wyeliminować innych uczestników, którzy zaczną obstawiać go, jako agenta.

– Agent schował, już wiem, kto jest agentem – stwierdził jednoznacznie Kędzior.

– Przegraliście. Wygrał agent – powiedziała Kinga Rusin, gdy zobaczyła niepełny napis.

Z programu odpadł Niecik

Głosowanie na agenta zakończyło się klęską Tomasza Niecika, który musiał opuścić program.

– Wracam do rodziny, to wszystko mnie przytłoczyło. Nie mogłem jeść od jakiegoś czasu, nie mogłem spać, nie wiem, co się ze mną stało. Cieszę się, że wracam do domu – powiedział odchodząc.

Fot. Instagram agentgwiazdytvn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ