Córka Olgi Frycz skończyła roczek: Pierwsza urodzinowa balanga za nami!

Olga Frycz ostrzega młode mamy! Przed majówką lepiej o to zadbać

Olga Frycz jest młodą mamą. Dzięki macierzyństwu gwiazda jeszcze bardziej dba o zdrowie. W ostatnim wpisie aktorka zwraca uwagę na promieniowanie słoneczne, a także kosmetyki z filtrem. Na co warto zwrócić uwagę?

Olga Frycz ostrzega młode mamy! Przed majówką lepiej o to zadbać

Olga Frycz przypomina, że zbliża się majówka, wakacje i coraz częściej będziemy korzystać z uroków ładnej pogody, więc warto pamiętać o kremach z filtrami, które pomogą nam zabezpieczyć się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. A jak ma się dzieci – to już jest pozycja obowiązkowa.

-Dziękuję Wam, że jesteście tutaj ze mną. Naprawdę dajecie mi siłę do działania i sama jestem zdania, że na instagramie oprócz pokazywania ładnych zdjęć można też przeczytać fajne i interesujące posty. Ten post powstał we współpracy z @derma_polska bo myślę, że jest ważny i potrzebny między innymi dlatego, że zaczęło być w końcu słonecznie, część z Was pewnie planuje już wyjazdy majówkowe oraz wakacyjne i co raz częściej wystawiać będziemy się na słońce ☀️ Ci którzy są tu ze mną od samego początku może pamiętają moje zdjęcia jak byłam latem nad morzem. Wtedy jeszcze w ciąży. Pisałam o tym, że raczej nie stosuję filtrów bo boję się chemii w nich zawartych. Może nie wiecie, ale w wielu produktach kosmetycznych, ZWŁASZCZA w kremach z filtrami, można znaleźć filtry przenikające! Są bardzo niebezpieczne!! Przenikają do krwiobiegu, zakłócają gospodarkę hormonalną i potrafią wyrządzić prawdziwe spustoszenie. Trzeba głośno o tym mówić! Wtedy jeszcze nie znałam Dermy Sun. Szczególnie uczulam mamy KP i kobiety w ciąży! Wszystkie produktu Derma Sun są mega bezpieczne! NIE zawierają absolutnie filtrów przenikających!! Świetnie się wchłaniają i chronią ciało przed szkodliwymi promieniami – napisała Olga Frycz na Instagramie.

Słońce jest potrzebne, jednak nie można za bardzo się z nim zaprzyjaźniać, gdyż jest nie tylko winowajcą przyspieszonego fotostarzenia, ale przede wszystkim nowotworów skóry, które mogą zakończyć się śmiercią.

-Oczywiście najważniejsze jest żeby generalnie ze słońcem uważać i dać skórze czasem odpocząć. Ja lubię się opalać i słońca się nie boję, ale zawsze dbam o to żeby nie przesadzić. Zachęcam Was żebyście poczytały sobie co to są przenikające filtry bo niestety IG ma limit słów na posta i nie wszystko mi się zmieści. To bardzo ważny temat i po prostu chciałam Wam o tym powiedzieć. Zdjęcie jest z naszego ostatniego wyjazdu na Lanzarote i już mi się marzy kolejny piękny wyjazd – kończy aktorka.

View this post on Instagram

Dziękuję Wam, że jesteście tutaj ze mną. Naprawdę dajecie mi siłę do działania i sama jestem zdania, że na instagramie oprócz pokazywania ładnych zdjęć można też przeczytać fajne i interesujące posty. Ten post powstał we współpracy z @derma_polska bo myślę, że jest ważny i potrzebny między innymi dlatego, że zaczęło być w końcu słonecznie, część z Was pewnie planuje już wyjazdy majówkowe oraz wakacyjne i co raz częściej wystawiać będziemy się na słońce ☀️ Ci którzy są tu ze mną od samego początku może pamiętają moje zdjęcia jak byłam latem nad morzem. Wtedy jeszcze w ciąży. Pisałam o tym, że raczej nie stosuję filtrów bo boję się chemii w nich zawartych. Może nie wiecie, ale w wielu produktach kosmetycznych, ZWŁASZCZA w kremach z filtrami, można znaleźć filtry przenikające! Są bardzo niebezpieczne!! Przenikają do krwiobiegu, zakłócają gospodarkę hormonalną i potrafią wyrządzić prawdziwe spustoszenie. Trzeba głośno o tym mówić! Wtedy jeszcze nie znałam Dermy Sun. Szczególnie uczulam mamy KP i kobiety w ciąży! Wszystkie produktu Derma Sun są mega bezpieczne! NIE zawierają absolutnie filtrów przenikających!! Świetnie się wchłaniają i chronią ciało przed szkodliwymi promieniami. Na ciało mojej córki natomiast używam Derma Eco Baby Sun. To w 100% naturalny krem z filtrem MINERALNYM. Jest bezpieczny dla maluszków już od pierwszego dnia życia, dla mam i kobiet karmiących. Certyfikowany przez ECOCERT!! Oczywiście najważniejsze jest żeby generalnie ze słońcem uważać i dać skórze czasem odpocząć. Ja lubię się opalać i słońca się nie boję, ale zawsze dbam o to żeby nie przesadzić. Zachęcam Was żebyście poczytały sobie co to są przenikające filtry bo niestety IG ma limit słów na posta i nie wszystko mi się zmieści. To bardzo ważny temat i po prostu chciałam Wam o tym powiedzieć. Zdjęcie jest z naszego ostatniego wyjazdu na Lanzarote i już mi się marzy kolejny piękny wyjazd ☀️ Miłego popołudnia ☀️?☀️? #dermaecobaby #sun #słoneczko #wakacje #holiday #dermapolska #4organic

A post shared by Olga Frycz (@toja_mama) on

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

2453 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....