Córka Olgi Frycz skończyła roczek: Pierwsza urodzinowa balanga za nami!

Olga Frycz ostrzega młode mamy! Przed majówką lepiej o to zadbać

Olga Frycz jest młodą mamą. Dzięki macierzyństwu gwiazda jeszcze bardziej dba o zdrowie. W ostatnim wpisie aktorka zwraca uwagę na promieniowanie słoneczne, a także kosmetyki z filtrem. Na co warto zwrócić uwagę?

Olga Frycz ostrzega młode mamy! Przed majówką lepiej o to zadbać

Olga Frycz przypomina, że zbliża się majówka, wakacje i coraz częściej będziemy korzystać z uroków ładnej pogody, więc warto pamiętać o kremach z filtrami, które pomogą nam zabezpieczyć się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. A jak ma się dzieci – to już jest pozycja obowiązkowa.

-Dziękuję Wam, że jesteście tutaj ze mną. Naprawdę dajecie mi siłę do działania i sama jestem zdania, że na instagramie oprócz pokazywania ładnych zdjęć można też przeczytać fajne i interesujące posty. Ten post powstał we współpracy z @derma_polska bo myślę, że jest ważny i potrzebny między innymi dlatego, że zaczęło być w końcu słonecznie, część z Was pewnie planuje już wyjazdy majówkowe oraz wakacyjne i co raz częściej wystawiać będziemy się na słońce ☀️ Ci którzy są tu ze mną od samego początku może pamiętają moje zdjęcia jak byłam latem nad morzem. Wtedy jeszcze w ciąży. Pisałam o tym, że raczej nie stosuję filtrów bo boję się chemii w nich zawartych. Może nie wiecie, ale w wielu produktach kosmetycznych, ZWŁASZCZA w kremach z filtrami, można znaleźć filtry przenikające! Są bardzo niebezpieczne!! Przenikają do krwiobiegu, zakłócają gospodarkę hormonalną i potrafią wyrządzić prawdziwe spustoszenie. Trzeba głośno o tym mówić! Wtedy jeszcze nie znałam Dermy Sun. Szczególnie uczulam mamy KP i kobiety w ciąży! Wszystkie produktu Derma Sun są mega bezpieczne! NIE zawierają absolutnie filtrów przenikających!! Świetnie się wchłaniają i chronią ciało przed szkodliwymi promieniami – napisała Olga Frycz na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BvyDyJ0lr8R/

Słońce jest potrzebne, jednak nie można za bardzo się z nim zaprzyjaźniać, gdyż jest nie tylko winowajcą przyspieszonego fotostarzenia, ale przede wszystkim nowotworów skóry, które mogą zakończyć się śmiercią.

-Oczywiście najważniejsze jest żeby generalnie ze słońcem uważać i dać skórze czasem odpocząć. Ja lubię się opalać i słońca się nie boję, ale zawsze dbam o to żeby nie przesadzić. Zachęcam Was żebyście poczytały sobie co to są przenikające filtry bo niestety IG ma limit słów na posta i nie wszystko mi się zmieści. To bardzo ważny temat i po prostu chciałam Wam o tym powiedzieć. Zdjęcie jest z naszego ostatniego wyjazdu na Lanzarote i już mi się marzy kolejny piękny wyjazd – kończy aktorka.

https://www.instagram.com/p/Bv1uqpdlEUu/

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ