Adwentowe kalendarze dla kobiet!

Każdy z nas chyba kojarzy czekoladowe, adwentowe kalendarze z dzieciństwa. Przywołują one na myśl okres przedświąteczny, który zbliża się wielkimi krokami. Te smaczne, czekoladowe kalendarze to już przeżytek! Sprawdzą się może u najmłodszych. Ale co dla starszych wielbicielek tych kalendarzy, które liczą kalorie? (Szczególnie przed świętami, by wiadomo – w wigilie móc sobie “pofolgować”). Mam rozwiązanie! 

Na rynku pojawiły się zupełnie nowe kalendarze, przeznaczone dla kosmetycznych koneserek! Wiele marek kosmetycznych zainteresowało się akcją, co popieram – będzie w czym wybierać! Świąteczne przygotowania możemy zacząć już niebawem – korzystając z takiego kalendarza na pewno nie przybędzie nam kilogramów, a uroku! W kalendarzach znajdziemy zarówno kultowe klasyki jak i szalone nowości. Poza tym spodziewać możemy się także zapachowych świeczek, i innych, teoretycznie, zbędnych – ale jakże urokliwych, kobiecych pierdółek. Kalendarz ma więc nam zapewnić luksusowy komfort, przyjemność, relaks, pielęgnację ciała oraz kolorowy make-up. Do akcji zaangażowały się marki takie jak Yves Rocher, Sephora, Douglas i inne kultowe firmy. 

Kwestia finansowa? 

Sprawdzam ceny takiej przedświątecznej przyjemności i okazuję się, że kalendarz można nabyć już za kwotę 139 złotych. To chyba całkiem niewiele jak na tyle, przeróżnych produktów.

Pamiętam, że dzieci zdecydowanie lubią zjeść kilka czekoladek na raz, zamiast skrupulatnie odkładać, jak należy – jedną dziennie. Czy z kosmetykami będzie tak samo? No i która z was sprawi sobie taki przedświąteczny prezent? Ja chyba się przekonałam! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

176 More posts in Makijaż category
Recommended for you
Doda w najnowszym teledysku bez makijażu! Dlaczego?
Doda: “Moja cera odżyła” Jakich używa kosmetyków?

Doda na koncertach i sesjach zdjęciowych jest często bardzo mocno pomalowana, jednak od kilku lat...