Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski o początkach znajomości z Wiktorią Gąsiewską! Od razu zaiskrzyło?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są parą od półtora roku. Zakochani razem grają w serialu ‘Rodzinka.pl”. Jednak okazuje się, że para poznała się o wiele wcześniej! 

Adam Zdrójkowski o początkach znajomości z Wiktorią Gąsiewską! Od razu zaiskrzyło?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewską są jedną z ulubionych par aktorskich młodego pokolenia. Zakochani wybierają się na studia aktorskie, jednak nastolatka czeka jeszcze zdanie matury. Na razie są gwiazdami serialu “Rodzinka.pl”. Okazuje się, że Wiktoria dostała w nim rolę dzięki pomocy Adama. Jak do tego doszło?

“To była zabawna sytuacja, bo reżyser tego serialu Patrick Yoka szukał osoby, która miała zagrać moją pierwszą dziewczynę. Na casting przyszło około 30 kandydatek, ale żadna nie spodobała się wystarczająco. Wtedy pomyślałem, że przecież znam fajną dziewczynę, Wiktorię, i podsunąłem pomysł, żeby ją zaprosić na casting. Kiedy przyszła i zagrała jedną scenę, od razu dostała rolę” – wyjaśnił Adam Zdrójkowski w rozmowie z magazynem “Party”.

View this post on Instagram

Uśmiech🍂😁 #storyofmylife ❤️

A post shared by Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski) on

To nas do siebie bardzo zbliżyło 

Aktorzy parą w serialu zostali dwa lata temu. Wspólna praca zbliżyła nastolatków do siebie. Ale niewiele osób wie, że znali się od dawna!

“Nikt tego dokładnie nie pamięta, ale już jako kilkuletnie dzieci bywaliśmy na tych samych castingach. Pierwsze nasze udokumentowane spotkanie wiąże się z projektem Coolkulki, akcją promocyjną jednego z hipermarketów. Mieliśmy wtedy osiem lub dziewięć lat” – mówiła Wiktoria Gąsiewska.

Jednak to sylwester w 2015 roku okazał się przełomowym wydarzeniem!

“Parą na ekranie zostaliśmy dwa lata temu. Osobiście traktowałam to jako miłe doświadczenie i swojego rodzaju nowość, wyzwanie. Nie da się jednak ukryć, że miało to spory wpływ na naszą późniejszą relację. Siłą rzeczy to bardzo nas do siebie zbliżyło” – zdradziła Wiktoria. 

A od kiedy są parą?

 “Coś między nami zaczęło się dziać już od sylwestra 2015 roku, a parą jesteśmy od momentu, gdy pojechaliśmy razem na Open’er Festival. Więcej nie zdradzę” – powiedział Adam Zdrójkowski.

Parze życzymy szczęścia w miłości, a także powodzenia w ich dalszej karierze zawodowej!

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...