Tomasz Kammel o swoim najgorszym medialnym doświadczeniu! To była prawdziwy koszmar!

Tomasz Kammel o swoim najgorszym medialnym doświadczeniu! To była prawdziwy koszmar!

Tomasz Kammel ma wieloletnie medialne doświadczenie. Dziennikarz prowadził już niejeden program czy uroczystą galę. Jednak to wspomnienie uważa za najgorsze podczas swojej kariery telewizyjnej. Co się wtedy stało? Pamiętacie ten moment?

Tomasz Kammel o swoim najgorszym medialnym doświadczeniu! To była prawdziwa wpadka!

Tomasz Kammel jest jednym z najbardziej lubianych polskich prezenterów. Dziennikarz swoją karierę medialną zaczął od prowadzenia audycji radiowych w Muzycznym Radiu FM. Potem przeprowadził się do Warszawy, gdzie pracował w Radiu Wawa, a później związał się z Telewizją Polską. Kto z nas nie pamięta programu „Randka w ciemno”, którego był gospodarzem?

Mimo, że ma wieloletnie  doświadczenie na planie telewizyjnym, to i jemu zdarzają się zaskakujące i smutne sytuacje w telewizji. Teraz Tomasz Kammel opowiedział o nagraniu do „Pytania na śniadanie”, w którym iluzjonista podczas jednej ze sztuczek przebił gwoździem dłoń Marzeny Rogalskiej. Jak to wspomina?

„To zdecydowanie było moje najgorsze i najsmutniejsze doświadczenie na antenie. Do pewnego momentu myślałem, że wszystko jest wyreżyserowane (Marzena regularnie robi mi najróżniejsze psikusy), ale kiedy z ust przerażonego magika zaczęły padać przekleństwa, zrozumiałem, że sprawy wymknęły się spod kontroli. Pamiętam, że Marzenie pomogli zejść z planu nasi koledzy z obsługi studia, a ja pociągnąłem resztę programu sam. Przeprowadziłem dwie rozmowy, ale kompletnie nie pamiętam z kim i o czym” – mówił prezenter w rozmowie z magazynem „Party”.

https://www.instagram.com/p/B3w6v7ajIL4/

Wyłączam telefon

Tomasz Kammel ma stresującą pracę, w której często pojawia się adrenalina. A jak stara się zadbać o wewnętrzną równowagę? Okazuje się, że prezenter uprawia sport, medytuje i wyłącza też telefon komórkowy, ale to nie wszystko! A czego nie robi w trosce o swoje zdrowie psychiczne?

„Podczas medytacji wyłączam telefon. Nie używam także budzika w komórce, a momentów bez telefonu dłuższych niż jedna godzina miewam sporo. To wszystko są sprawy, o których warto wspomnieć w książce. Ujarzmienie stresu to jedno, a trwanie w wewnętrznej równowadze to drugie” – stwierdza Tomasz Kammel.

A jak wy radzicie sobie ze stresem?

https://www.instagram.com/p/B3Zh1YCHZvM/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By icpcnews icpcnews – Awards-Ceremony_JillianHogan_213, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=48452266

ZOSTAW ODPOWIEDŹ