Adam Małysz z żoną wystąpi w „Azja Express”

Adam Małysz z żoną wystąpi w „Azja Express”? Każda stacja o nich marzy

Adam Małysz z żoną Izą wystąpi w najnowszej edycji „Azja Express”? To niewykluczone! Ukochana sportowca już w 2016 roku mówiła, że para chętnie weźmie udział w popularnym reality show! Czy małżeństwo zdecyduje się na wyścig po Azji?

Adam Małysz z żoną wystąpi w „Azja Express”? Każda stacja o nich marzy

Adam i Iza Małyszowie raczej unikają show-biznesu. Zazwyczaj nie bywają na imprezach dla gwiazd oraz niechętnie udzielają wywiadów związanych z ich życiem prywatnym. Jednak para prowadzi profile na Instagramie, na których czasami uchyla rąbka tajemnicy z życia rodziny.

W 2016 roku Iza Małysz przyznała, że wraz z mężem chciałaby wziąć udział w drugiej edycji „Azja Express”. Co prawda para jeszcze nie wystąpiła w reality show, ale już za kilka miesięcy będziemy mogli obejrzeć trzecią edycję popularnego programu.

„nas Małgosia nie pytała o udział w Asia… My tez jestesmy ladni” – napisała na Instagramie żona skoczka.

Iza Małysz nawiązała wtedy do wywiadu, którego udzieliła Małgorzata Rozenek. Prowadząca „Lekcję stylu” stwierdziła, że w drugiej edycji reality show najchętniej widziałaby Piotra Stramowskiego i Katarzynę Warnke. Dlaczego? Gdyż są bardzo ładni! A może lepiej w tej roli spełniliby się Iza i Adam Małyszowie?

Są marzeniem każdej stacji

W mediach mówi się, że Małyszowie mieliby dużą szansę na wygraną w reality show. Nie da się ukryć, że sportowa przeszłość Adama Małysza i jego doświadczenie mogłoby ułatwić wyścig po Azji. Czy rzeczywiście para zdecyduje się na tak odważny krok? Tego dowiemy się za kilka miesięcy. Nową edycję programu prawdopodobnie będziemy mogli obejrzeć jesienią. 

Czy Edward Miszczak zabiega o udział o skoczka i jego żony w „Azja Express”?

„To sen dyrektora Miszczaka, bardzo chciałby Małyszów mieć jako gwiazdy. Są tak lubiani, że każda stacja marzy o ich udziale w swoich programach” – czytamy na łamach magazynu „Świat i ludzie”.

Czy chcielibyście oglądać sportowca wraz z żoną w „Azja Express 3”? Jesteśmy przekonani, że dla małżeństwa byłaby to niezwykła przygoda, a widzowie mogliby lepiej poznać idola i jego ukochaną.

 

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/adammalyszofficial/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ