Julia Wieniawa i Baron będą współpracować! Jakie mają plany?

Julia Wieniawa i Baron  od kilku miesięcy są razem. Okazuje się, że para nie tylko razem spędza czas wolny, ale również planuje współpracę! Co będą razem robić?

Julia Wieniawa i Baron będą współpracować! Jakie mają plany?

Julia Wieniawa przez kilka lat była związana z aktorem Antkiem Królikowskim. Jednak para rozstała się zimą ubiegłego roku. Młoda gwiazda jest teraz w związku z Baronem, muzykiem i jurorem „The Voice of Poland”.  Okazuje się, że para planuje wspólny utwór!

„Musicie poczekać na naszą piosenkę i wtedy zobaczycie, co wyszło. Jak coś wam zaprezentujemy, na pewno nie będzie to miałkie! Cierpliwość zostanie nagrodzona. Julka to superdziewczyna, a do tego świetna wokalistka. Bardzo mi się podoba jej twórczość” – mówił Baron.

Czekacie na ich duet?

https://www.instagram.com/p/Bw2TSX5B0TA/

Nowe wyzwanie

Jednak teraz Julia Wieniawa skupia się na przygotowaniu do prowadzenia SuperHit Festiwal 2019 (Polsat) w Sopocie. Pierwszy raz poprowadzi tak dużą imprezę, więc gwiazda nie ukrywa, że stresuje się przed tym wydarzeniem.

„Moi Drodzy! Przede mną ogromne wyzwanie. Nigdy w życiu nie prowadziłam żadnego wydarzenia, a w tym roku przyznano mi rolę prowadzącej tak wielkiego festiwalu jak @superhitfestiwal dla stacji @polsatofficial ?? Nie ukrywam, że to spore wyróżnienie, a co się z tym wiąże- trema…! Mam nadzieje, że wyjdzie super ? Bądźcie ze mną 25 maja ?” – zaprosiła aktorka.

Będziecie oglądać, a może pojawicie się w Sopocie?

„Trzymam kciuki,napewno będzie dobrze!?❤️”

„Dasz radę, rezerwuję 25 maja ? załatwiaj wejście na backstage to zrobię dobrą kawę ?☕️”,

„Myślałam, że zaśpiewasz! Ale tak czy inaczej GRATULACJE ❤️❤️❤️ Super, że się rozwijasz” – komentowali fani aktorki.

https://www.instagram.com/p/BxHihYNBpnd/

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ