4DCenter wśród nominowanych do prestiżowej nagrody w XXIII edycji konkursu Polish Businesswomen Awards

Warszawskie centrum diagnostyczne 4DCenter otrzymało nominację do prestiżowej nagrody w kategorii „Lider kompleksowych i innowacyjnych badań diagnostycznych” w tegorocznej edycji konkursu Polish Businesswomen Awards. Organizatorem wydarzenia jest magazyn Businesswoman & Life, a gala finałowa odbędzie się 18 czerwca w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Konkurs Polish Businesswomen Awards ma na celu uhonorowanie firm oraz przedsiębiorców z różnych branż za ich wybitne osiągnięcia i pionierskie podejście do biznesu. Wydarzenie to nie tylko docenia i nagradza liderów rynku, ale także pozwala wyróżnić im się na tle konkurencji. To zarówno wyraz uznania, jak i szansa na dalszy rozwój.

Wśród laureatów poprzednich edycji znajdują się m.in. Mercedes Benz, Citroen, czy Zepter.

Ta nominacja jest dla nas wielkim zaszczytem oraz potwierdzeniem, że nasza praca nie pozostaje niezauważona. Bycie częścią tak renomowanego wydarzenia napawa nas dumą i pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem. – komentuje Anastasiia Danhulzhi, dyrektor ds. rozwoju biznesu w 4DCenter

Centrum diagnostyczne 4DCenter jest pionierem w dziedzinie diagnostyki zdrowotnej, oferującym nowoczesne i precyzyjne metody badania organizmu. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe przeglądy zdrowia, które pozwalają na wczesne wykrycie wielu niebezpiecznych chorób.

Regularne badania dają nam spokój i pewność co do stanu zdrowia. Pomagamy naszym pacjentom zaoszczędzić czas i pieniądze,   unikając   kosztownego   leczenia   wynikającego   z   zaniedbania   profilaktyki.  – dodaje Anastasiia Danhulzhi

Choć 4DCenter pojawiło się na mapie Warszawy stosunkowo niedawno, już teraz zaznacza swoją obecność. Nominacja do nagrody stanowi nobilitację za dotychczasową pracę, a zarazem impuls do dalszych wysiłków na rzecz zdrowia pacjentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ