12 rzeczy, które powinnaś nosić w torebce

Niektórzy mówią, że w kobiecej torebce można znaleźć dosłownie wszystko i faktycznie chyba coś w tym jest. Ile razy zdarzyło Ci się wysypywać całą zawartość i nerwowo szukać potrzebnej rzeczy, obiecując sobie przy tym, że na pewno zrobisz porządek? Jednocześnie załamywałaś ręce, kiedy patrzyłaś na stos zupełnie niepotrzebnych przedmiotów? Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, z czego możesz zrezygnować, przygotowaliśmy listę rzeczy, które zawsze powinnaś nosić przy sobie.

https://pixabay.com/plPendrive

Żyjemy w dobie komputerów i posiadanie przy sobie pendrive’a jest po prostu niezbędne. Dzięki niemu w każdej chwili będziesz mogła skopiować potrzebne pliki w pracy, na spotkaniu biznesowym, a także filmy czy muzykę w trakcie widzenia w domu przyjaciół.

Ładowarka do telefonu

Większość z nas jest zabiegana, dlatego na pewno zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć naładować telefon w domu i w efekcie nie mogłaś zadzwonić. Pomyśl sobie, że mogą pojawić się sytuacje, w trakcie których telefoniczny kontakt będzie naprawdę niezbędny, np. w podróży, kiedy wylądujesz w środku nocy na ogromnym i zupełnie nieznanym Ci lotnisku.

Guma do żucia / miętówki

Kiedy przebywasz długo poza domem i spożywasz różne pokarmy, Twój oddech staje się nieświeży, a nic nie odstrasza w rozmowie z drugą osobą tak, jak to. Dlatego zawsze noś przy sobie gumę do żucia albo miętówki, które zlikwidują problem.

Minizestaw do makijażu

Warunki atmosferyczne, praca w biegu oraz inne rzeczy wpływają na to, że makijaż, który z rana wyglądał przepięknie, po kilku godzinach prezentuje się nieciekawie. Zawsze bierz ze sobą minizestaw do makijażu. Z pewnością powinien się w nim znaleźć puder, tusz do rzęs, balsam nawilżający do ust, krem do rąk, pilniczek, mały grzebyk oraz lusterko.

Kalendarz z notatnikiem i długopis

Bez kalendarza, w którym masz zapisane ważne spotkania oraz kontakty, trudno będzie Ci cokolwiek zaplanować. Także notatnik z długopisem będą niezbędne, gdyż bardzo często zdarza się, że trzeba coś zapisać, a notatki najlepiej trzymać w jednym miejscu.

Środki przeciwbólowe

Każdemu z nas może przytrafić się nagła migrena czy bóle menstruacyjne, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Lepiej nie liczyć w tym przypadku na czyjąś pomoc, ale na siebie.

Gumka do włosów i kilka wsuwek

Mało która z nas może pochwalić się włosami, które wyglądają idealnie niezależnie od warunków atmosferycznych oraz czasu spędzonego poza domem. Czasami zamiast próbować ratować resztki fryzury lepiej jest związać je w kucyk albo ułożyć za pomocą wsuwek. Spięte włosy zawsze wyglądają schludnie i elegancko.

Agrafka

Agrafka to przedmiot, który jest w stanie uratować Cię z niejednej opresji. Oberwany guzik u spodni albo rozpruta spódnica? Wystarczy użyć agrafki i problem zostaje rozwiązany, a Ty oddychasz z ulgą.

Chusteczki nawilżające

Chusteczki nawilżające przydadzą się zawsze, kiedy będziesz chciała wytrzeć dłonie, a chwilowo nie będziesz miała dostępu do łazienki, ewentualnie żeby pozbyć się resztek rozmytego makijażu.

Tampon/podpaska

Niestety większość z nas nie ma cyklów menstruacyjnych, które następują po sobie regularnie, jak w zegarku. Zdarza nam się także zapomnieć o nadejściu „gorszych dni”. Czasami pojedynczy tampon albo podpaska mogą nas uratować, ponieważ w niektórych sytuacjach nie mamy możliwości nagłego wyjścia do sklepu.

Gotówka

Co prawda żyjemy w dobie kart kredytowych, ale zawsze warto mieć przy sobie gotówkę. Nie we wszystkich punktach usługowych można korzystać z karty, gotówka przyda się także w przypadku, kiedy chcemy zamówić taksówkę albo kupić przekąskę czy napój w automacie.

Zapasowa para rajstop

Powinny ją nosić zwłaszcza panie, u których w pracy wymagany jest dress code i które często biorą udział w spotkaniach biznesowych. Zdarza się, że wystarczy chwila nieuwagi, a nasze rajstopy już zdobi duża, nieestetyczna dziura. Nie zawsze jesteśmy w stanie pozbyć się problemu za pomocą lakieru. Dlatego zawsze lepiej nosić ze sobą dodatkową parę rajstop. Można je wyjąć z opakowania i schować w bezpiecznej przegródce, żeby nie zabierały zbyt dużo miejsca w torebce.

___________________

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ