niebezpieczne-cwiczenia

11 typów kobiecej sylwetki – cz. 3

niebezpieczne-cwiczeniaW ostatniej części artykułu zaprezentujemy jeszcze trzy pozostałe typy figury: Wiolonczelę, Lizaka i Kolumnę.

Wiolonczela 

Charakterystyczne cechy: duże piersi, krótka talia, szerokie biodra i wydatne uda, szczupłe nogi do kolan.

,,Wiolonczelo”, masz bardzo ponętną sylwetkę, którą dumnie powinnaś podkreślać rozkloszowanymi sukienkami z dużym dekoltem i z szerokim paskiem podkreślającym talię. Oczywiście bluzki też wybieraj z dekoltem. Najlepsze spodnie dla Ciebie będą lekko rozszerzane, eleganckie w kant z mankietami u dołu. Idealne spódnice to te z plisami i zakładkami, a płaszcze jednorzędowe lekko rozszerzane ku dołowi. Buty wybieraj na szerokim koturnie.

Zdecydowanie unikaj mini i ołówkowych spódnic, które podkreślają Twoje biodra i uda. Nie pasują do Ciebie także spodnie z satyny i skóry oraz obcisłe dżinsy. W przypadku butów unikaj botków.

Lizak

Charakterystyczne cechy: duże piersi, szczupła talia, smukłe biodra, długie nogi.

Ta apetyczna nazwa figury nie jest przypadkowa ,,Lizaku”. Wzbudzasz duże zainteresowanie wśród mężczyzn swoją smukłą, szczupłą sylwetką i dużymi piersiami, dlatego powinnaś nosić bluzki i sukienki odcinane pod biustem oraz takie z dużym dekoltem i podkreśloną talią. Spodnie wybieraj typu dzwony, a spódnice i sukienki lekko rozszerzane. Dzięki swojej smukłości pięknie wyglądasz w wysokich szpilkach.11-typow-kobiecej-sylwetki-cz-2

Nigdy nie noś wiszących bluzek, bluzek i sukienek zapinanych pod samą szyję, golfów i grubych swetrów. Unikaj także spodni z wysokim stanem.

Kolumna

Cechy charakterystyczne: ramiona i biodra tej samej szerokości, szczupła talia, długie nogi.

,,Kolumno”, można Cię określić jako wysoką, długonogą piękność. Twoje atuty jakimi są szczupła sylwetka i długie nogi pewnie czasami Ci przeszkadzają, ponieważ możesz czuć się za długa i za chuda. Jednak nie warto ukrywać tej wspaniałej sylwetki pod ubraniami przypominającymi worek. Noś lekko rozszerzane rybaczki i spodnie 7/8 oraz spódniczki w kształcie litery ,,A”. Pasują do Ciebie krótkie dopasowane żakiety i bluzki z rozszerzanymi bufiastymi rękawami.

Unikaj bezkształtnych marynarek, szerokich bluzek i prostych sukienek z obniżonym stanem, a także krótkich przyciasnych topów.

Aneta Górska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ