Marina Łuczenko o swoim występie w „Dzień Dobry TVN”: Nawet przez myśl mi nie przeszło, że jest jakaś afera

Marina Łuczenko powraca do serialu „39 i pół”! Jak gwiazda czuje się w nowej roli?

Marina Łuczenko powraca do serialu „39 i pół”! Jak czuje się w nowej roli?

Marina Łuczenko gwiazdą serialu

Marina bardzo cieszy się, że po kilkunastu latach na antenę powraca serial 39 i pół. Ostatni odcinek wyemitowano w 2009 roku. Artystka wcielała się wtedy w rolę szalonej piosenkarki Amandy.  

„Jestem mega podekscytowana. Jak tylko dostałam tę propozycję to od razu przypomniało mi się to wszystko! Tę dawną energię, młodą wariatkę Amandę  gotową na wszystko” –mówiła Marina Łuczenko w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Będziecie oglądać serial?

https://www.instagram.com/p/Bv9mFZ-Bn8r/

Życie żony piłkarza nie jest usłane różami

Jeszcze wtedy wokalistka nie znała Wojtka Szczęsnego, a publiczność młodą artystkę odbierała bardzo pozytywnie. Jednak, gdy została żoną Wojtka Szczęsnego, zaczęto postrzegać ją jako stereotypową WAGs.

„Ja jestem osobą bardzo pracowitą, chociaż wrzucono mnie do worka WAGs. 10 lat temu postrzegano mnie jako dziewczynę, która osiągnie sukces, tak mi wróżono, a potem gdzieś tam… patrzy się przez pryzmat męża – mówiła Marina Łuczenko w rozmowie z Kingą Burzyńską.

„Nawet nie śmiem nazywać siebie aktorką, ale jestem piosenkarką, skończyłam szkołę muzyczną. Śpiewam Liamowi na dobranoc i on uwielbia muzykę, ale kopie nóżkami, więc Wojtek mówi, że będzie z niego piłkarz – zdradziła piosenkarka.

Gwiazda odmawia wszystkim, którzy proponują jej występy w projektach wokół „żon i partnerek piłkarzy”. Chciałaby, aby przede wszystkim doceniono jej talent muzyczny.

Systematycznie odmawiam udziału w inicjatywach, które głównie dotyczą tematu “żon i partnerek piłkarzy”, a nie odnoszą się, choćby w najmniejszym stopniu, do mojej działalności artystycznej, promowanych singli, teledysków, oraz nadchodzącej płyty. Uprzejmie proszę o zaprzestanie używania mojego nazwiska w rozmowach biznesowych dotyczących tego tematu” – napisała kilka miesięcy temu Marina Łuczenko na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BvWVhVcBwfX/

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ