Kto zastąpi Michała Malitowskiego w „Tańcu z Gwiazdami”? Polsat podjął decyzję!

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w „Tańcu z gwiazdami”! Pojawiają się nowe nazwiska!

Michał Malitowski niedawno ogłosił, że ze względu na poważną kontuzję nie zobaczymy go w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Telewidzowie zastanawiają się, kto zajmie jego miejsce w fotelu jurora. Są pierwsze propozycje!

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w „Tańcu z gwiazdami”!  Pojawiają się nowe nazwiska!

Michał Malitowski nie wystąpił w pierwszym odcinku najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. W drugim również nie zobaczyliśmy go w fotelu jurora. Okazuje się, że tancerz uległ poważnej kontuzji, dlatego zrezygnował z wszelkich zobowiązań zawodowych.

Drodzy Przyjaciele! Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii.

Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. 
Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami.

Podczas mojego okresu rekonwalescencji, w sprawach związanych z zawodowymi zobowiązaniami, proszę kontaktować się z Joanną. W pozostałych kwestiach w Polsce, proszę o kontakt z moją PR manager Agatą Laskowską. Do zobaczenia niebawem! Wasz Michał” – napisał Michał Malitowski.

Już za chwilę na tym tablecie Michała pojawią się pierwsze oceny tancerzy rywalizujących w World of Dance – Polska Zaczynamy po 20:00 na Polsacie!

Opublikowany przez Michał Malitowski Piątek, 14 września 2018

A kto zastąpi mężczyznę w jurorowaniu?

Na początku sugerowano, że Beata Tyszkiewicz wróci do tanecznego show i to właśnie ona zajmie jego miejsce. Jednak aktorka kategorycznie odmówiła. Teraz mówi się, że to Edyta Herbuś będzie oceniała taneczne popisy uczestników.

Przypominamy, że tancerka kilka lat temu uczyła tańczyć polskich celebrytów w „Tańcu z gwiazdami”. Wtedy zyskała dużą popularność.  Edyta Herbuś to tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich, a także aktorka oraz prezenterka telewizyjna. Trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych i dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych.

Myślicie, że już niedługo ponownie zobaczymy Edytę Herbuś w „Tańcu z gwiazdami”, ale już tym razem w innej roli?

Jesteście z nami na Polsacie?

Opublikowany przez Michał Malitowski Piątek, 9 listopada 2018

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

517 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Pracowałem dzień w food trucku. Ostra jazda, ale i pozytywna energia

Food trucki na dobre wpisały się w imprezowy krajobraz Polski. Jak jednak wygląda praca trzech...