Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Jakie plany ma Joanna Kulig? Gwiazda weźmie udział w nowych projektach!

Joanna Kulig w lutym urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka w ostatnim czasie miała dużo na głowie, bo również jej życie zawodowe nabrało niesamowitego tempa. Jednak wydaje się, że teraz sytuacja się stabilizuje. Jakie gwiazda ma plany na najbliższy czas?

Jakie plany ma Joanna Kulig?

Joanna Kulig przez ostatnie kilka dni nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Gwiazda pokazała bardzo dobrą grę aktorską w filmie „Zimna wojna”, który był nominowany do Oscara. Wzięła też udział w amerykańskiej produkcji „Hanna”, a także wystąpiła w kampanii odzieżowej marki Reserved. Jednak teraz gwiazda ma przede wszystkim zupełnie inne sprawy na głowie – w lutym przyszło na świat jej pierwsze dziecko.  Choć aktorka wiele nie mówi o swoim chłopcu, to rąbka tajemnicy uchylił niedawno jej brat.

„To chłopiec. Najprawdopodobniej będzie miał na imię Janek. Odbiera mi głos ze wzruszenia. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi” – wyznał brat Joanny Kulig w rozmowie z serwisem Fakt.pl.

https://www.instagram.com/p/BsWerDeHTbD/

Nowe plany

Czy aktorka teraz zwalnia tempo, a może ma już zawodowe plany na najbliższy czas?

„Teraz skupiam się na macierzyństwie. To największa przygoda mojego życia, i zawodowo i prywatnie. Cieszę się, że mogłam tutaj być. Jeszcze w poniedziałek mówiłam, że nie pójdę, ale dałam się namówić. (…) Dużo scenariuszy przychodzi do przeczytania. Jak ochłonę to je obejrzę” – zdradziła Joanna Kulig w Los Angeles podczas gali wręczenia Oscarów.

„Na razie wypoczynek, bo czuję się bardzo, bardzo zmęczona. Chcę trochę pobyć w domu, mam tu wielu wspaniałych przyjaciół” – mówiła gwiazda podczas rozdania Orłów 2019.

Jednak okazuje się, że gwiazda ma już plany na najbliższe miesiące. Nie tylko w Polsce, ale również za granicą!

„Joanna ma projekty zarówno w Polsce, jak i w Ameryce. Niestety, umowy nie pozwalają nam zdradzać szczegółów” – mówiła Anna Buks, agentka gwiazdy w rozmowie z „Fleszem”.

Zatem czekamy na więcej informacji i życzymy powodzenia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ