Marcelina Zawadzka zdradza, czym ujął ją Mikołaj Roznerski

Marcelina Zawadzka o związku z Mikołajem Roznerskim! Na jakim są etapie?

Od kilku tygodni głośno jest w mediach o związku Marceliny Zawadzkiej z Mikołajem Roznerskim. Para spotyka się już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz zakochani postanowili pochwalić się tym publicznie. Modelka uchyla rąbka tajemnicy na temat znajomości z przystojnym aktorem!

Okres próbny trwa

Marcelina Zawadzka już od dłuższego czasu spotyka się Mikołajem Roznerskim. Jednak dopiero niedawno para zdecydowała się ujawnić, co ich łączy. Modelka nadal jest tajemnicza i niewiele mówi na ten temat.

 “Jakie plotki? (śmiech) Nie zdradzaliśmy nic wcześniej, bo chcieliśmy, żeby ten czas był tylko dla nas. Jestem teraz w takim okresie próbnym i dlatego nie chcę na razie zbyt wiele o tym mówić. Powiem tylko, że wiosna bardzo sprzyja nowym znajomościom (śmiech)” – zdradziła Marcelina Zawadzka w rozmowie z magazynem „Party”.

– zdradziła Marcelina Zawadzka w rozmowie z magazynem „Party”.

Marcelina Zawadzka o związku z Mikołajem Roznerskim! Na jakim są etapie?

Marcelina Zawadzka chce również mieć czas dla swojej rodziny i przyjaciół, a także na pracę i rozwijanie pasji. Zależy jej na tym, aby ukochany to akceptował. Prezenterka uważa, że tego można dowiedzieć się z biegiem czasu, dlatego w końcu podejmuje decyzję – czy dalej angażować się w związek, a może iść dalej samotnie?

 “Po prostu muszę mieć też czas dla rodziny, przyjaciół, na pracę i pasje. Nie mogłabym być z kimś, kto tego nie rozumie i sam nie potrzebuje przestrzeni dla siebie. To okazuje się po jakimś czasie znajomości i wtedy rozstrzyga się, czy związek ma przyszłość. Ja zawsze na początku bardzo szybko otwieram się na nową relację, ale nie potrafię się szybko zakochać, to wymaga czasu. Mój potencjalny partner przechodzi coś w rodzaju okresu próbnego. To trwa kilka tygodni czy miesięcy i potem się albo angażuję, albo idę dalej sama” – dodała Marcelina.

– dodała Marcelina.

W takim razie Marcelinie Zawadzkiej życzymy dobrego wyboru!  

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Marcelina Zawadzka oraz https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1179 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”?
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy!

Beata Tadla bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Z odcinka na odcinek idzie...