Odcinek ze śmiercią Lucjana Mostowiaka przeniesiony

M jak miłość: Odcinek ze śmiercią Lucjana Mostowiaka przeniesiony! Dlaczego?

O śmierci Lucjana rodzina Mostowiaków dowie się w 1329 odcinku „M jak miłość”. Jednak okazuje się, że w najbliższy poniedziałek nie obejrzymy serialu! Dlaczego? W takim razie kiedy pożegnamy Lucjana?

M jak miłość: Odcinek ze śmiercią Lucjana Mostowiaka przeniesiony!

Okazuje się, że w poniedziałek nie obejrzymy „ M jak miłość” ze względu na mecz Polski z Meksykiem! Rozgrywki piłkarskie zostaną wyemitowane na antenie TVP 1, a TVP 2 w tym czasie pokaże melodramat „Wciąż ją kocham”. W takim razie kiedy będziemy mogli pożegnać seniora rodu Mostowiaków? Już wiemy! Widzowie odcinek 1329 zobaczą dzień później – 14 listopada o godz. 20.40.

Co się wydarzy w “M jak miłość”?

„Świat seriali” podaje, że Marek Mostowiak odbierze telefon ze szpitala i wtedy dowie się o śmierci taty.

„Stało się coś?” – zapyta Ewa.

„ Tato… Tato nie żyje”- odpowie mężczyzna.

Żona Barbara pojedzie do szpitala, a tam personel wręczy jej list pożegnalny, który tuż przed śmiercią napisał jej mąż. O co poprosił żonę?

„Basiu, chcę się z Tobą pożegnać, ale nie płacz, moja kochana, bo uśmiecham się do Ciebie i z całego serca dziękuję za wszystkie szczęśliwe chwile i lata… Niczego, Basiu, nie żałuję- za mną dobre i spełnione życie… No już… nie becz i uśmiechnij się do mnie, ja przecież nadal jestem… zawsze będę… w Twoim sercu. Lucek”- czytamy w „Świecie seriali”.

Na szczęście Barbara po odejściu Lucka będzie mogła liczyć na wsparcie bliskich. Mostowiakowie są ze sobą zżyci i każdy może liczyć na wsparcie, co jest bardzo dobrym przykładem dla fanów serialu.

„Barbara jest otoczona dziećmi, wnuczkami i prawnuczkami, ma komu pomagać i ma od kogo pomoc otrzymać. Ta rodzina jest bardzo zintegrowana, wszyscy się wspierają w trudnych chwilach, mogą na siebie liczyć. Najpierw my, starzy, pomagaliśmy młodym, a młodzi nie zapominali o nas. To cudowny przykład dla wielu ludzi” – mówiła niedawno Teresa Lipowska w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

—————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/mroczek_marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2622 More posts in Newsy category
Recommended for you
Nie żyje znany DJ MBrother
Nie żyje znany DJ MBrother. Na co zmarł?

15 stycznia zmarł didżej oraz producent muzyczny MBrother, czyli Mikołaj Jaskółka. Od wielu miesięcy mężczyzna...