Odcinek ze śmiercią Lucjana Mostowiaka przeniesiony

M jak miłość: Odcinek ze śmiercią Lucjana Mostowiaka przeniesiony! Dlaczego?

O śmierci Lucjana rodzina Mostowiaków dowie się w 1329 odcinku „M jak miłość”. Jednak okazuje się, że w najbliższy poniedziałek nie obejrzymy serialu! Dlaczego? W takim razie kiedy pożegnamy Lucjana?

M jak miłość: Odcinek ze śmiercią Lucjana Mostowiaka przeniesiony!

Okazuje się, że w poniedziałek nie obejrzymy „ M jak miłość” ze względu na mecz Polski z Meksykiem! Rozgrywki piłkarskie zostaną wyemitowane na antenie TVP 1, a TVP 2 w tym czasie pokaże melodramat „Wciąż ją kocham”. W takim razie kiedy będziemy mogli pożegnać seniora rodu Mostowiaków? Już wiemy! Widzowie odcinek 1329 zobaczą dzień później – 14 listopada o godz. 20.40.

Co się wydarzy w “M jak miłość”?

„Świat seriali” podaje, że Marek Mostowiak odbierze telefon ze szpitala i wtedy dowie się o śmierci taty.

„Stało się coś?” – zapyta Ewa.

„ Tato… Tato nie żyje”- odpowie mężczyzna.

Żona Barbara pojedzie do szpitala, a tam personel wręczy jej list pożegnalny, który tuż przed śmiercią napisał jej mąż. O co poprosił żonę?

„Basiu, chcę się z Tobą pożegnać, ale nie płacz, moja kochana, bo uśmiecham się do Ciebie i z całego serca dziękuję za wszystkie szczęśliwe chwile i lata… Niczego, Basiu, nie żałuję- za mną dobre i spełnione życie… No już… nie becz i uśmiechnij się do mnie, ja przecież nadal jestem… zawsze będę… w Twoim sercu. Lucek”- czytamy w „Świecie seriali”.

Na szczęście Barbara po odejściu Lucka będzie mogła liczyć na wsparcie bliskich. Mostowiakowie są ze sobą zżyci i każdy może liczyć na wsparcie, co jest bardzo dobrym przykładem dla fanów serialu.

„Barbara jest otoczona dziećmi, wnuczkami i prawnuczkami, ma komu pomagać i ma od kogo pomoc otrzymać. Ta rodzina jest bardzo zintegrowana, wszyscy się wspierają w trudnych chwilach, mogą na siebie liczyć. Najpierw my, starzy, pomagaliśmy młodym, a młodzi nie zapominali o nas. To cudowny przykład dla wielu ludzi” – mówiła niedawno Teresa Lipowska w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

—————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/mroczek_marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3125 More posts in Newsy category
Recommended for you
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem

Joanna Górska świętuje wygraną walkę z rakiem. Właśnie minął rok od zdiagnozowania nowotworu. Przez ten...