Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską

Anna Lewandowska niewątpliwie jest kobietą sukcesu. Ciężko pracuje na to, co osiągnęła i z pewnością nie spoczywa na laurach. Nie chce również zasłynąć tylko z tego, że jest żoną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.

Źródło: Facebook

Oprócz licznych sukcesów sportowych, takie jak te w Genewie, Ania napisała swoją pierwszą książkę „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”. Jest to poradnik dla wszystkich, którzy dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę ze sportem i zdrowym odżywianiem, a także dla tych, którzy prowadzą już aktywny tryb życia, ale potrzebują więcej inspiracji. Wszystko to i wiele innych porad można odnaleźć właśnie w tej publikacji. Oficjalna premiera debiutanckiej książki odbyła się 22 października, dzisiaj z kolei zorganizowana została konferencja prasowa dla dziennikarzy i gości podczas, której Lewandowska odpowiadała na pytania dotyczące tego, jak jej się pisało poradnik, co tam znajdziemy, skąd pomysł i czy wspiera ją równie zapracowany mąż.

Jak powiedziała nam Anna Lewandowska stworzenie debiutanckiej książki zajęło jej pół roku ze względu na ograniczoną ilość czasu. Dlatego też wykorzystywała każdą wolną chwilę, aby uzupełniać jej treść. Nawet przerwy między jednym lotem, a drugim na terminalu były idealnym momentem na wyjęcie notesu i długopisu i zapisania pomysłów, przepisów i ćwiczeń. Mamy nadzieję, że nie będzie to ostatnia publikacja sportsmenki i trzymamy kciuki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ