Zrób sobie prezent i zmień swoje życie!

Gotowa podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie na lepsze? Interesują Cię profesjonalne treningi w pięknych sceneriach? Zaprojektowane tak, żebyś schudła, nabrała lepszej kondycji i oderwała się od codzienności? Tylko połączenie ćwiczeń ze specjalnie dobraną dietą przyniesie spektakularne efekty. Spróbuj, przeżyj przygodę, zmień złe nawyki i poczuj się piękna! 

Źródło: materiały prasowe

 

Jak to zrobić? 

Nowy rok to idealny czas na zmiany, powrót do upragnionej figury i odzyskanie pewności siebie. Dzięki metamorfozie przygotowanej w oparciu o program ćwiczeń i specjalnie skomponowaną dietę autorstwa samej Ewy Chodakowskiej osiągniesz ten cel! 

 

Programy Metamorfoz według Ewy Chodakowskiej to : 

  • indywidualny program dietetyczny – 5 specjalnie dobranych posiłków w ciągu dnia, 
  • konsultacja z instruktorem fitness przeszkolonym przez Ewę Chodakowską – optymalnie dobierająca program ćwiczeń,
  • komplet autorskich zajęć fitness Ewy Chodakowskiej z instruktorem, 
  • bogaty pakiet aktywności oraz pakiet spa poprawiający jędrność skóry. 

Gdzie to zrobić? 

Nie przez przypadek Ewa Chodakowska wybrała w tym roku na tydzień metamorfozy obiekty należące do sieci „Malinowe Hotele” uznane za „Najlepsze w Polsce Medical&Resort SPA”, w których odbywać się będą warsztaty, podczas których och uczestniczki poprawią swoje ciało, samopoczucie oraz przede wszystkim zadbają o swoje zdrowie.  

 

Wybierz odpowiednie miejsce dla siebie! 

Program Metamorfozy prowadzony jest w dwóch cyklach 7 i 10 dniowych, które możesz dobrać indywidualnie do swoich potrzeb w wybranym przez siebie obiekcie: 

 

Medical Spa****Malinowy Dwór położony w górskiej miejscowości uzdrowiskowej Świeradów – Zdrój (woj. świętokrzyskie) – to kameralny, czterogwiazdkowy obiekt. Obok oferty Centrum Rehabilitacji, dysponuje największym w rejonie Centrum SPA w górach, które oferuje profesjonalnie wyposażone gabinety zapewniające szeroki wybór zabiegów upiększających i relaksacyjnych. 

 

Mineral Hotel****Malinowy Raj–  najnowocześniejszy w regionie czterogwiazdkowy hotel   położony w uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój (woj. świętokrzyskie) w bezpośrednim sąsiedztwie jedynych w Polsce Basenów Mineralnych. Goście Hotelu mogą bezpośrednio na miejscu korzystać z kąpieli w najsilniejszej na świecie leczniczej wodzie siarczkowej oraz pełnej gamy zabiegów rehabilitacyjnych. 

Źródło: materiały prasowe

 

Zarezerwuj już dziś!  Ciało na lato robi się w zimie! 

 

Malinowy Raj (woj. świętokrzyskie) Telefon: 41 378 99 00 E-mail: recepcja@malinowyraj.com www.malinowyraj.com  

Malinowy Dwór (woj. dolnośląskie) Tel.: (75) 738 10 00, e-mail: recepcja@malinowydwor.pl www.malinowydwor.pl 

_________________ 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ