wiedźmin

Zostań wiedźminem lub Ciri! Rusza casting

Postać wiedźmina to prawdziwy ambasador polskiej kultury. Gry i książki rozchodzą się w wielomilionowych nakładach. Teraz powstaje musical, w którym i Ty możesz wziąć udział! 

Musical wyprodukuje Teatr Muzyczny w Gdyni. Poszukiwane są osoby do dwóch najważniejszych ról – wiedźmina Geralta i jego adoptowanej córki Ciri. Mimo, że premiera będzie dopiero w połowie września już teraz Teatr Muzyczny zaprasza aktorki i aktorów śpiewających do wzięcia udziału w I etapie castingu. Odbędzie się on w dniach 23 (poniedziałek) i 30 (poniedziałek) stycznia.

Przedstawienie wyreżyseruje Wojciech Kościelniak, zaś muzykę opracował Piotr Dziubka, choreografią zajął się Jarek Stańko.

W przypadku Wiedźmina (Geralta z Rivii) teatr zaprasza bardzo dobrze śpiewających aktorów (nie amatorów) między 25 a 45 rokiem życia, sprawnych aktorsko, ruchowo, wysportowanych, wysokich, dyspozycyjnych od początku lutego do dnia premiery oraz w terminach eksploatacji przedstawień. Znajomość języka polskiego wymagana na poziomie średnim (można grać z wyczuwalnym obcym akcentem).  Na castingu wymagana będzie prezentacja tekstu oraz piosenki- materiały do pobrania poniżej.

Geralt TUTAJ

W przypadku roli Ciri zapraszane są dziewczynki (6-10 lat). Bardzo dobrze śpiewające, odważne, rezolutne, komunikatywne, mile widziane doświadczenie aktorskie. Na castingu wymagana będzie prezentacja tekstu (do pobrania poniżej) oraz dowolnej piosenki.  

Ciri TUTAJ

Zgłoszenia do castingu, zawierające CV wraz ze zdjęciem twarzy oraz sylwetki, z zaznaczeniem wybranego terminu (23 lub 30 stycznia 2017) należy przesłać najpóźniej do 21 stycznia na adres casting@muzyczny.org  

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ