Zmiany w „Jaka to melodia?”?

Zmiany w „Jaka to melodia?”? Robert Janowski zdezorientowany

Czy Robert Janowski pożegna się z „Jaka to melodia?”? Prezenter odpoczywał na wakacjach, ale dotarły do niego niepokojące wieści. Czy będzie musiał pożegnać się z programem?

Zmiany w „Jaka to melodia?”. Robert Janowski zdezorientowany

Współproducentem „Jaka to melodia?” będzie teraz ZPR Media, wcześniej zajmowała się tym grupa Media Corporation. Mówi się, że nowi producenci chcą wprowadzić zmiany w programie, a przede wszystkim „odmłodzić” formułę. Czy zmieni się prowadzący muzyczne show? Robert Janowski wypowiedział się w tej sprawie. Jednak on sam niewiele wie na ten temat!

„Szanowni Państwo? Moi Drodzy Kochani Melodiowicze?

Powtórka z rozrywki, Czyli Wiem, że Nic Nie Wiem?

Niewiele WAM dzisiaj powiem, ponieważ Nikt z TVP1 – oficjalna strona – jeszcze do mnie nie dzwonił ? Ale wiem, że idzie zmiana  ? Pojechali po całości- tną producenta ( też nic nie wie jeszcze!!!), scenografia do wyrzutki, reżyser ,, za dobry” bo ostatni sezon najlepszy w rankingach (nowy- MAREK BIK- współautor ,,dobrej zmiany” miał już, w poprzednich latach, okazję się wykazać, ale coś poszło nie tak. Teraz obiecuje poprawę i gruszki na wierzbie), prowadzący ( czyli Ja),, cały na biało” 😉 i , to się nie mieści w głowie, WY, na nowy model ? Bo zmiana ma być nie tyle lepsza, ile młodsza ?

Więcej nie wiem, odsyłam do ,,Na żywo” , czytałem już artykuł i mają ( gratulacje ) naprawdę dobre źródło ?

Obiecuję, że będę informował WAS na bieżąco ?

Po 20 latach należy się WAM i NAM – WIEDZA

Dziękuję za wsparcie, bo czytam @JakatoMelodia -dyskusje❤️ Jestem dumny, że jesteście <3

Udostępnijcie, dla innych, których nie ma na moim FB, a są fanami programu. Dzięki i do usłyszenia :)” – napisał Robert Janowski na swoim oficjalnym fanpage.

Czy chcielibyście, aby prezenter nadal prowadził kultowy program muzyczny?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ