Zalatany jak Ozdoba

Wydaje Wam się, że aktywność Dawida Ozdoby ogranicza się do tańca, smarowania oliwkami i regularnego odwiedzania siłowni? Wzięty chippendales ma ostatnio znacznie więcej zajęć. Niedawno wystąpił choćby w teledysku grupy Boombastic.

dawidgl

Rozbierany poker

Klip do piosenki „Przytul Dobermana” utrzymany jest w klimacie głośnego filmowego przeboju „Sin City”. Widzimy w nim Ozdobę rozgrywającego partię pokera z blondwłosą pięknością. Chodzi oczywiście o rozbieraną odmianę tej karcianej rozrywki. Urocza nieznajoma oszukuje niczym przystojniak z bujną grzywą z hitu Uniting Nations. W całej partii traci zaledwie kolczyki, tytułowy „Doberman” natomiast co najmniej koszulę.

Teledysk tematycznie nawiązuje do mojej książki <Wieczór panieński – cała prawda> – tłumaczy szef formacji Bad Boys. Pozycja napisana przez Ozdobę i Annę Bogusławską sprawnie znika ze sklepowych półek. – Sprzedaje się znakomicie, piszę drugą część i myślę o filmie – polskim Magic Mike’u  – komentuje zaskoczony autor.

{youtube} 2Pxph3nmUkk|600|450|0{/youtube}

Daleko do sanek w maju

W weekendy obsługuje wieczory panieńskie, a w tygodniu? Znanego ze związku z Edytą Herbuś Ozdobę od niedawna można oglądać w popularnym serialu „Na Wspólnej”, gdzie gra… samego siebie. Pioniera polskiego tańca erotycznego mężczyzn, do którego grupy starają się dostać serialowi Norbert i Bruno.

To nie koniec aktywności 39-latka z Drawska. Ozdoba sam nagrywa utwory disco polo, otworzył kanał na Youtubie (gdzie dzieli się swoim szalony życiem – PATRZ) i szykuje się do powrotu do klatki. W listopadzie stoczy swoją drugą walkę w formule MMA. Jego rywalem będzie znany z udziału w kontrowersyjnym „Warsaw Shore” Paweł „Trybson” Trybała. Debiutancki pojedynek „Bad Boy” przegrał z Robertem Burneiką. Przez dyskwalifikację. Warto nadmienić, że „Hardkorowy Koksu” nie pojawił się już więcej w oktagonie.

{youtube} 0lCm4wqcKuw|600|450|0{/youtube}

Opracował: Hubert Kęska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

536 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Pezet prezentuje drugi teledysk zapowiadający „Muzykę Współczesną”

Pezet prezentuje drugi teledysk zapowiadający „Muzykę Współczesną” i zaskakuje fanów oldschoolowym brzmieniem rodem z „Muzyki...