Zalatany jak Ozdoba

Wydaje Wam się, że aktywność Dawida Ozdoby ogranicza się do tańca, smarowania oliwkami i regularnego odwiedzania siłowni? Wzięty chippendales ma ostatnio znacznie więcej zajęć. Niedawno wystąpił choćby w teledysku grupy Boombastic.

dawidgl

Rozbierany poker

Klip do piosenki „Przytul Dobermana” utrzymany jest w klimacie głośnego filmowego przeboju „Sin City”. Widzimy w nim Ozdobę rozgrywającego partię pokera z blondwłosą pięknością. Chodzi oczywiście o rozbieraną odmianę tej karcianej rozrywki. Urocza nieznajoma oszukuje niczym przystojniak z bujną grzywą z hitu Uniting Nations. W całej partii traci zaledwie kolczyki, tytułowy „Doberman” natomiast co najmniej koszulę.

Teledysk tematycznie nawiązuje do mojej książki <Wieczór panieński – cała prawda> – tłumaczy szef formacji Bad Boys. Pozycja napisana przez Ozdobę i Annę Bogusławską sprawnie znika ze sklepowych półek. – Sprzedaje się znakomicie, piszę drugą część i myślę o filmie – polskim Magic Mike’u  – komentuje zaskoczony autor.

{youtube} 2Pxph3nmUkk|600|450|0{/youtube}

Daleko do sanek w maju

W weekendy obsługuje wieczory panieńskie, a w tygodniu? Znanego ze związku z Edytą Herbuś Ozdobę od niedawna można oglądać w popularnym serialu „Na Wspólnej”, gdzie gra… samego siebie. Pioniera polskiego tańca erotycznego mężczyzn, do którego grupy starają się dostać serialowi Norbert i Bruno.

To nie koniec aktywności 39-latka z Drawska. Ozdoba sam nagrywa utwory disco polo, otworzył kanał na Youtubie (gdzie dzieli się swoim szalony życiem – PATRZ) i szykuje się do powrotu do klatki. W listopadzie stoczy swoją drugą walkę w formule MMA. Jego rywalem będzie znany z udziału w kontrowersyjnym „Warsaw Shore” Paweł „Trybson” Trybała. Debiutancki pojedynek „Bad Boy” przegrał z Robertem Burneiką. Przez dyskwalifikację. Warto nadmienić, że „Hardkorowy Koksu” nie pojawił się już więcej w oktagonie.

{youtube} 0lCm4wqcKuw|600|450|0{/youtube}

Opracował: Hubert Kęska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

462 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Fani disco polo są zrozpaczeni. Uwielbiany zespół po wielu latach na scenie kończy swoją działalność

Gwiazdor disco polo ogłosił przykrą wiadomość. Jednego z ulubionych zespołów polskiej muzyki tanecznej nie zobaczymy...