Wu-Tang Clan odwołuje koncert w Polsce

Fest Festival poinformował, że koncert Wu-Tang Clanu został odwołany. Grupa zmieniła plany na najbliższe dni i zapowiedziała, że do Polski mogłaby przyjechać tylko część muzyków. Organizatorzy nie chcieli zgodzić się z takim stanowiskiem i ostatecznie doszło do odwołania koncertu.

To miało być jedno z największych koncertowych wydarzeń sezonu w Polsce. Ikoniczny nowojorski Wu-Tang Clan miał wystąpić w pełnym składzie na pierwszej edycji FEST Festivalu. Niestety, organizatorzy poinformowali właśnie, że koncert nie dojdzie do skutku.

Koncert Wu-Tang Clan odwolany

 Z wielką przykrością musimy ogłosić, że koncert Wu-Tang Clan został odwołany.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy informację, że część grupy zmieniła plany na najbliższe dni, co skutkowałoby przyjazdem tylko części zespołu. Zostały podjęte próby zmiany stanowiska artystów zarówno z naszej strony, jak i managementu. Sytuacja zbiegła się również z problemami osobistymi pozostałych członków. W świetle wszystkich zdarzeń w ostatnich godzinach otrzymaliśmy informację o oficjalnym odwołaniu koncertu.

Nie ukrywamy, że koncert Wu-Tang Clan był bardzo ważnym punktem programu Fest Festivalu. Od początku byliśmy zapewniani, że uda się zorganizować przedsięwzięcie, w którym wezmą udział wszyscy artyści zespołu. Potwierdzaliśmy tę wiadomość wielokrotnie, o czym też często Was informowaliśmy.

Zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja wywoła wiele negatywnych reakcji. Nie prosimy o zrozumienie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wiele osób będzie bardzo rozgoryczonych – my również jesteśmy – czytamy w komunikacie.

https://www.facebook.com/festfestivalpl/posts/2116328408669648

Miejsce Wu-Tang Clanu zastąpi ScHoolboy Q. Reprezentant TDE został ogłoszony nowym headlinerem pierwszego dnia rozpoczynającej się jutro imprezy.

Mimo absencji Wu-Tang Clanu line-up pierwszej edycji FEST Festivalu prezentuje się imponująco. W Parku Śląskim wystąpią m.in. Jaden, Roisin Murphy, Alan Walker, Metronomy, Disclosure i wiele innych gwiazd.

Zobacz również:

Źródło: CGM / Fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ