WAGs polskie

Wszyscy teraz mówią o Marinie! Co zrobiła? Zagraniczne media o polskich WAGs

Żony i dziewczyny naszych piłkarzy są bardzo popularne nie tylko w polskich mediach, ale również za granicą. Przeczytajcie, co mówią o nich zagraniczni dziennikarze!

WAGs polskie

O polskich WAGs w ostatnim czasie słyszymy bardzo wiele. Dziewczyny nie tylko mocno dopingują naszych piłkarzy we Francji, ale również są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na ich profilach co rusz pojawiają się nowe zdjęcia. Jessica Ziółek w nowej sukience i na treningu, Sara Boruc w biżuterii swojego autorstwa, Ania Lewandowska promuje nowe batony, Marta Glik opala się na plaży, Dominika Grosicka biega, Anią Lewandowska pokazuje, jak ćwiczyć… O ukochanych piłkarzy mówią nie tylko polskie media, ale również zagraniczni dziennikarze są bardzo zainteresowani naszym dziewczynami. Przeczytajcie, co o nich mówią!

Uwielbiają je

„Zagraniczni dziennikarze zaczepiają je, prosząc o wywiad, nawet kiedy wracają z siłowni albo idą na kolację. Ciągle podpytują nas o dziewczyny. Jeden z niemieckich dziennikarzy kupił w Internecie dla swojej narzeczonej naszyjnik zaprojektowany przez Sarę – powiedział dziennikarz sportowy pracujący przy Euro 2016. Może do kompletu kupi również nowy pierścionek, który zaprojektowała żona Artura Boruca? Według nas jest piękny! Zobaczcie, go na Instagramie gwiazdy! sinbymannei_com. Jak Wam się podoba?

Kto jest ich ulubienicą?

Jednak cały czas media najbardziej są zainteresowane wybranką Wojciecha Szczęsnego. Piosenkarka znalazła się w rankingu najgorętszych WAGs tego sezonu. Również została doceniona przez magazyn „Daily Mail”, który umieścił nowopoślubioną żonę naszego bramkarza wśród najładniejszych WAGs Euro 2016.

„Marina jest ich ulubienicą. Wszyscy podziwiają to, jak wspiera Wojtka w trakcie kontuzji. Po tym, jak wrzuciła do Internetu filmik z ich ćwiczeń w sypialni, mówili o niej wszyscy” – czytamy w dwutygodniku „Flesz”.

Marina Łuczenko

Dzisiaj również dziewczyny mają swój dzień! W końcu o 21 ich ukochani zagrają mecz o historyczny awans do półfinału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Na pewno piękne WAGs pojawią się na stadionie i z całych sił będą kibicować naszej reprezentacji! My również będziemy mocno trzymać kciuki za biało-czerwonych! A Wy?

Źródło zdjęć: Instagram i Facebook

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ