Małgorzata Socha jest głodna godnego życia?

Małgorzata Socha o hejcie na Anię Lewandowską. Krytykuje czy chwali trenerkę?

Ania Lewandowska niedawno wywołała burzę w polskich mediach. Trenerka pięć tygodni po porodzie pokazała płaski brzuch. Wiele osób chwaliło gwiazdę za jej determinację i ciężką pracę nad sylwetką, ale nie wszystkim spodobało się zdjęcie sportsmenki. Zarzucano jej, że wpędza młode matki w kompleksy. Pisano, że kobieta to nie maszyna, która zawsze musi wyglądać świetnie. Po której stronie stanęła Małgorzata Socha? Podziwia ukochaną piłkarza, a może ją krytykuje?

Anna Lewandowska urodziła córeczkę Klarę na początku maja. Trenerka zaledwie pięć tygodni po porodzie pokazała zdjęcie swojego płaskiego brzucha. Pod fotką ukochana Roberta Lewandowskiego przekonywała też, że opłaca się być osobą aktywną, trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą, w jej trakcie i po rozwiązaniu.

https://www.instagram.com/p/BVHUog4Fadt/?taken-by=annalewandowskahpba

Wtedy w internecie rozpętała się burza! Na gwiazdę wylała się fala hejtu. Czy trenerka swoimi zdjęciami wpędza w kompleksy inne mamy, które nie doszły tak szybko do formy po urodzeniu dziecka, a ich sylwetka pozostawia wiele do życzenia?

Małgorzata Socha o hejcie na Annę Lewandowską. Krytykuje czy chwali trenerkę?

Małgorzata Socha również niedawno została mamą. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” urodziła córeczkę Basię. Czy aktorka również krytykuje Lewandowską? Absolutnie nie!  Socha przypomina, że żona piłkarza jest sportsmenką, więc nic dziwnego, że jej ciało bardzo szybko dochodzi do dawnej formy i sprawności. Świadczy to też o tym, że karateczka jest bardzo dobrym trenerem, bo ciało jest jej wizytówką.

Tym wszystkim paniom, które mają siłę i chęci krytykować Anię Lewandowską mogę jedynie powiedzieć, że współczuję im, bo nie rozumieją tego, że to jest po prostu sportowiec, który od zawsze ćwiczy. To jest pamięć mięśni, to jest zupełnie inaczej. Ania nawet w trakcie ciąży nagrała świetną płytę dla mam ciężarnych i pokazała, jak można ćwiczyć w ciąży i dbać o siebie. Trudno się dziwić, że ona tak wygląda. Gdyby tak nie wyglądała, to świadczyłoby o tym, że jest kiepskim trenerem, słabym sportowcem – mówiła Socha w rozmowie z party.pl

  

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć:  www.instagram.com/malgosia_socha/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ