TRANSMISJA Z HELLFEST NA ARTE.TV

HELLFEST, jeden z największych festiwali muzyki metalowej, punk i hardrockowej, odbywa się co roku w czerwcu we Francji. Wtedy spokojne miasto Clisson zamienia się w europejską stolicę metalu. Dla niektórych to tylko hałas, jednak prawdziwi koneserzy wiedzą, że Mekka hardcore’u leży wśród winnic! Tegoroczna edycja, podczas której wystąpią takie światowe gwiazdy, jak: Metallica, Megadeth, Saxon, Tom Morello, Foo Fighters czy The Prodigy, trwa od 27 do 30 czerwca. Transmisja z wydarzenia jest dostępna w Polsce dzięki bezpłatnej platformie streamingowej ARTE.tv w sekcji ARTE CONCERT. Koncerty można oglądać na żywo zgodnie z harmonogramem:

  • 27.06 godz. 18:40-2:05 https://www.arte.tv/pl/videos/119957-040-A/hellfest-2024/ Megadeth, Dropkick Murphys, Babymetal, Dying Wish, Landmvrks, (DOLCH) i Thursday.
  • 28.06 godz. 16:35-2:00 https://www.arte.tv/pl/videos/119957-041-A/hellfest-2024/  Toma Morello, Machine Head, Anaal Nathrakh, Fear Factory, Savage Lands, Kanonenfieber, Acid King i 1000 Mods.
  • 29.06 godz. 17:45-2:05 https://www.arte.tv/pl/videos/119957-042-A/hellfest-2024/ Saxon, Accept, Corvus Corax, Didier Wampas, Mammoth WVH, Nekromantix, The Interrupters i Skyclad.
  • 30.06 godz. 16:20-00:00 https://www.arte.tv/pl/videos/119957-043-A/hellfest-2024/ The Offspring, Corey Taylor, Cock Sparrer, Frank Carter, Show Me The Body, High Vis i Madball.

Po zakończeniu festiwalu koncerty będą dostępne pod linkiem: Hellfest – ARTE Concert podobnie jak zapisy występów wybranych artystów z ubiegłych lat.

Transmisję można oglądać pod linkiem:  Hellfest – ARTE Concert | ARTE po polsku

O ARTE.tv

ARTE.tv to bezpłatny kulturalny kanał VOD współfinansowany ze środków unijnych, który powstał z inicjatywy publicznego, niekomercyjnego, francusko-niemieckiego kanału kulturalnego ARTE, istniejącego na rynku już od 30 lat. ARTE.tv ma na celu dotarcie do jak najszerszego grona Europejczyków poprzez udostępnianie wysokiej jakości programów w językach ojczystych odbiorców. Programy ARTE są dostępne w Internecie bezpłatnie w kilku wersjach językowych: francuskiej, niemieckiej, angielskiej, hiszpańskiej, polskiej i włoskiej.

Bezpłatna oferta cyfrowa ARTE.tobejmuje najciekawsze programy z ramówki ARTE – nowoczesne filmy dokumentalne, reportaże śledcze, magazyny poświęcone aktualnym zagadnieniom społecznym, polityce, historii, podróżom, technologii, kulturze i popkulturze i sztuce.

Oferta obfituje także w relacje z różnorodnych występów scenicznych: spektakli operowych, baletowych, teatralnych oraz koncertów pełnego przekroju gatunków muzycznych. Programy ARTE.tv można oglądać bezpłatnie na www.arte.tv/pl, na urządzeniach mobilnych, a także na smart TV i na kanale na YouTubie https://www.youtube.com/c/ARTEtvDokumenty.

Więcej informacji i nowośc znaleźć można na Facebooku, Instagramie platformy oraz na kanale X.

Aby otrzymywać cotygodniowy newsletter z nowościami ARTE.tv można zapisać się na stronie https://www.arte.tv/pl/articles/newsletter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ