Westone ES5 – słuchawki na wymiar

ID-100894841Idealne dopasowanie do ucha to marzenie każdego sportowca, który urozmaica sobie treningi słuchaniem energetycznej muzyki. Teraz jest to możliwe dzięki ekskluzywnej serii dokanałowych słuchawek najnowszej generacji Westone Elite Series wyprodukowanej przez amerykańską firmę Westone. Każdy egzemplarz wykonywany jest na podstawie indywidualnego odlewu ucha, co stanowi przełom w technologii.

Model Westone ES5 jest najnowszym spośród wyżej wspomnianej serii, a co za tym idzie – najbardziej zaawansowanym technologicznie. To prawdziwy kombajn naszpikowany najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Liczba przetworników wzrosła do pięciu – po dwa zostały przeznaczone do odtwarzania tonów średnich i wysokich, jeden natomiast do basu. Precyzja odtwarzania z najwyższej półki – potężny, krystalicznie czysty dźwięk, nieskażony zakłóceniami z zewnątrz, które są doskonale wytłumione. Słowem, brzmienie godne symfonii.

Słuchawki dostępne są w różnych kolorach, wzorach oraz wykończeniach. Każda wielbicielka stylu glamour z pewnością skomponuje design trafiający w jej gust. W skład akcesoriów wchodzi luksusowe, wzmocnione opakowanie podróżne, przyrząd do czyszczenia, substancja osuszająca, ściereczka do czyszczenia oraz płyn ułatwiający umiejscowienie słuchawek.ID-10097972

Model Westone ES5 został pozytywnie zaopiniowany przez użytkowników. Nic zatem dziwnego, że uznano go za jeden z najlepszych polecanych dla profesjonalistów związanych z branżą muzyczną.

Niestety najnowsza technologia ma wygórowaną cenę. Za słuchawki tego typu zapłacimy w internecie od 4266 do 4320 zł. Cóż – na pocieszenie możemy dodać, że splendor związany z ich posiadaniem jest bezcenny.

 

Katarzyna Nawrocka, fot.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ