Weronika Rosati

Weronika Rosati o macierzyństwie. Jaką mamą chce być dla swojej córki?

W zeszłym roku Weronika Rosati urodziła córeczkę Elizabeth. Aktorka w przeszłości bardzo koncentrowała się na pracy, ale teraz przede wszystkim zajmuje się opieką nad dziewczynką. Eli karmi naturalnie, nie korzysta także z pomocy niani. Jaką mamą chciałaby być dla swojej córki? Aktorka uchyla rąbka tajemnicy!

Weronika Rosati o macierzyństwie. Jaką mamą chce być dla swojej córki?

Weronika Rosati w grudniu 2017 roku urodziła córeczkę Elizabeth. Ojcem dziewczynki jest znany chirurg Robert Śmigielski.

Aktorka wielokrotnie przyznawała, że jeszcze do niedawna przede wszystkim była zajęta pracą, ale teraz uświadomiła sobie, jak ważna jest dla niej rodzina. Dużo czasu poświęca małej Elizabeth. Aktorka zauważa, że macierzyństwo zmieniło ją. Stała się bardziej zorganizowana. Ma więcej obowiązków, więc musi sobie z nimi poradzić.

Córeczkę urodziła W Los Angeles. Chciała zapewnić jej amerykańskie obywatelstwo. Gwiazda przyznaje, że choć w Warszawie jest jej dom, to chce pragnie dać dziewczynce możliwość wyboru swojego miejsca na ziemi. Chce, żeby Eli była obywatelką świata.

“Zależało mi, aby ten czas był dla nas wyjątkowy, a przede wszystkim prywatny. Chciałam też zapewnić Eli amerykańskie obywatelstwo. Bo choć w Warszawie jest mój dom, to jednocześnie pragnę dać jej możliwość wyboru w  przyszłości. Ofiarować to, co jest w  moim zasięgu, dostarczyć narzędzi, które może wiele jej ułatwią, sprawią, że będzie mogła czuć się obywatelką świata” – mówiła Weronika Rosati w rozmowie z “Urodą Życia”.

Bling Bling 💋💍 @touspolska @tousjewelry #touspolska #tous

Opublikowany przez Weronika Rosati 25 kwietnia 2018

Na czym jej zależy?

Aktorka chciałaby mieć zawsze z córeczkę bliski kontakt. Przypomina, jak ważna jest edukacja. jest zdania, że największy kapitał, jaki rodzic może dać swoim dzieciom. Pragnie, aby córeczka obracała się wokół interesujących osób, dużo podróżowała i była ciekawa świata.

“Jaką mamą chciałaby być dla swojej córki? Co chciałaby jej przekazać? „Na pewno chciałabym mieć z nią tak bliski kontakt, jak ja ze swoją mamą. Moja mama od zawsze wiedziała, jak ważna jest edukacja, że to największy kapitał, jaki może dać swoim dzieciom. Rodzice obracali się wśród szalenie interesujących osób, ludzi kultury, polityki, artystów, intelektualistów. Dbali o to, byśmy podróżowali i byli ciekawi świata. Podobnie chciałabym wychowywać swoją córeczkę”  – zdradziła Weronika Rosati.

Tego życzymy małej Eli!

And so the baby shower story begins 🙈🙊🙊 #babyshower #moretocome #lastory thank you to the absolutely bestest of friends…

Opublikowany przez Weronika Rosati 3 grudnia 2017

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...