Victoria Beckham zaprojektuje kolekcję dla sieciówki

Lubisz ubrania od znanych projektantów? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Victoria Beckham zaprojektuje limitowaną kolekcję ubrań dla jednej ze znanych sieciówek. Dla której?

VictoriaBeckham1

Victoria Beckham, której ubrania kojarzone są z elegancją i luksusem, nie spoczywa na laurach. Sukces swojej marki, wzbogaca o kolejne współprace ze znanymi firmami. Ostatnio można było podziwiać jej projekty podczas New York Fashion Week.

Wiosenna kolekcja Victorii Beckham w odróżnieniu od poprzednich projektów, obfituje w kolory, a nie w odcienie szarości jak było to pierwotnie. I to nie koniec zaskakujących zmian. Projektantka nawiązała współpracę z siecią amerykańskich sklepów Target.

Cała kolekcja zawierać będzie 200 elementów w cenach od 6 do 70 dolarów. Tym razem oprócz ubrań dla kobiet, Victoria Beckham po raz pierwszy zaprojektowała także kolekcję ubrań dla dzieci. W limitowanej edycji, znajdziemy również ekskluzywne akcesoria i zestawy stylizacji dla młodych dziewczynek.


fot. Instagram @victoriabeckham

 

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ