Okulary sci-Fi nowym hot trendem tego sezonu. Gwiazdy są w nich zakochane

Futurystyczny styl sci-fi przeżywa wielki boom w tym sezonie. Począwszy od srebrnych puchówek przypominające kombinezony astronautów, po winylowe i metaliczne materiały w ubraniach. Najnowszym trendem wypatrzony na Fashion Week’u są wąskie okulary w stylu sci-fi przypominające te, które nosił Keanu Reeves w Matrixie. Kto by pomyślał, że będziemy sięgać do filmów fantastycznonaukowych po inspiracje modowe

Obecnie największe gwiazdy Street Style z entuzjazmem noszą takiego typu okulary podczas trwających Fashion Week. Wydawałoby się, że tak samo, jak 20 lat temu nadal będą wyglądały tandetnie i nie na miejscu, ale o dziwo tym razem przedstawiają się całkiem nieźle. W połączeniu z mocno połyskującymi, winylowymi płaszczami i przesadzoną sylwetką dają efekt nowoczesnego stylu.

https://twitter.com/RyanOlah2/status/958457339568418816

https://www.instagram.com/p/BY1sjmKnHpm/?taken-by=bellahadid

Okulary można nosić na wiele sposobów. Wystarczy spojrzeć na Bella Hadid, która dobrała prostą stylizację składająca się z jeansów i t-shirtu – całość jest przełamana paskiem z metalicznymi akcentami.

W wersji futurystycznej Kendall Jenner okulary połączyła z wielkimi srebrnymi kolczykami i mocno przylizanymi włosami.

https://www.instagram.com/p/BQoQ5Pzj9Ow/?hl=pl&taken-by=kendalljenner

https://www.instagram.com/p/BenqhMIBqdl/?hl=pl&taken-by=elizabethsmart

https://www.instagram.com/p/BdBGW_Wjomk/?hl=pl&taken-by=badgalriri

Rihanna postawiła na cały biały high fashion look. Propozycja dla tylko dla tych, którzy posługują się biegle „językiem stylu”.

Jak Wam się podobają takie okulary? Czy poddacie się temu trendowi? Czy przebiją popularność kultowych już Ray Banów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ