Jaką żoną jest Agnieszka Kaczorowska? Zdradza Maciej Pela!

Agnieszka Kaczorowska prosi fanów: nie gratulujcie jeszcze, nie dopytujcie…

Agnieszka Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży. Choć bardzo chciałaby powitać swoje pierwsze dziecko, to dziewczynka nie spieszy się do wyjścia na świat.

Agnieszka Kaczorowska w zaawansowanej ciąży: nie gratulujcie jeszcze, nie dopytujcie…

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem oczekuje na narodziny pierwszej pociechy. Termin porodu już minął, ale dziewczynka nie spieszy się do opuszczenia swojego bezpiecznego „świata”. A jak para umila sobie czas oczekiwania? Małżeństwo wybrało się na nową wersję „Króla Lwa”. Jak im się podobało? Było bardzo wzruszająco!

– „Przychodzimy na świat tak bezbronni…” ? Tak mi dźwięczy w uszach od soboty…?

Byliśmy z @maciek.pela w kinie, obejrzeć nową wersję Króla Lwa – filmu naszego dzieciństwa.

Kto też już był? ✋?

My zryczeliśmy się już w pierwszych minutach. ? To pewnie przez czas, w którym teraz jesteśmy… czas oczekiwania… ? – napisała aktorka.

Prośba do fanów

Agnieszka Kaczorowska ma do internautów jeszcze jedną prośbę. Gwiazd prosi fanów, by nie dopytywali, czy dziecko już jest na świecie. Ona sama na pewno poinformuje fanów o tym radosnym wydarzeniu. W takim razie czekamy!  

“Kochani, ogromna prośba! Poczekajcie proszę na info ode mnie o pięknej nowinie narodzin… nie gratulujcie jeszcze, nie dopytujcie proszę, bo to nie ułatwia… wiedzą o tym wszystkie Panie, które rodziły po terminie. ? Nasze #Pelątko pojawi się w najlepszym dla siebie momencie. A ja! pozwólcie, będę mniej aktywna na IG, tak jak przez ostatnie dni…❤️” – czytamy na Instagramie gwiazdy. 

View this post on Instagram

Jak te dni się teraz dłużą ! 🤰 Nie mogę się doczekać aż wszystko się zacznie… Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa… ⏰ Dobra książka to teraz rozwiązanie idealne❗️ Tym z Was, które też oczekują, chcę dziś polecić pozycję, którą napisała Doula i która mnie osobiście nastawia niezwykle pozytywnie do tego co ma się zaraz wydarzyć. To książka, która przedstawia intymne spotkania z bohaterkami i różne oblicza porodu. To książka, która nie cukierkuje, ale budzi świadomość i jakoś tak podświadomie daje siłę… Polecam całym sercem ! ❤️ #mariannaszymarek #radośćrodzenia #czwartastrona #doula #instamatka #będęmamą #bedemama @czwartastrona

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2431 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!
Małgorzata Kożuchowska o swojej chorobie: Biorę leki, muszę uważać

Małgorzata Kożuchowska wyznała, że zmaga się z chorobą Hashimoto. Aktorka przyjmuje leki i jej stan...