Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska prosi fanów: nie gratulujcie jeszcze, nie dopytujcie…

Agnieszka Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży. Choć bardzo chciałaby powitać swoje pierwsze dziecko, to dziewczynka nie spieszy się do wyjścia na świat.

Agnieszka Kaczorowska w zaawansowanej ciąży: nie gratulujcie jeszcze, nie dopytujcie…

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem oczekuje na narodziny pierwszej pociechy. Termin porodu już minął, ale dziewczynka nie spieszy się do opuszczenia swojego bezpiecznego „świata”. A jak para umila sobie czas oczekiwania? Małżeństwo wybrało się na nową wersję „Króla Lwa”. Jak im się podobało? Było bardzo wzruszająco!

– „Przychodzimy na świat tak bezbronni…” ? Tak mi dźwięczy w uszach od soboty…?

Byliśmy z @maciek.pela w kinie, obejrzeć nową wersję Króla Lwa – filmu naszego dzieciństwa.

Kto też już był? ✋?

My zryczeliśmy się już w pierwszych minutach. ? To pewnie przez czas, w którym teraz jesteśmy… czas oczekiwania… ? – napisała aktorka.

Prośba do fanów

Agnieszka Kaczorowska ma do internautów jeszcze jedną prośbę. Gwiazd prosi fanów, by nie dopytywali, czy dziecko już jest na świecie. Ona sama na pewno poinformuje fanów o tym radosnym wydarzeniu. W takim razie czekamy!  

„Kochani, ogromna prośba! Poczekajcie proszę na info ode mnie o pięknej nowinie narodzin… nie gratulujcie jeszcze, nie dopytujcie proszę, bo to nie ułatwia… wiedzą o tym wszystkie Panie, które rodziły po terminie. ? Nasze #Pelątko pojawi się w najlepszym dla siebie momencie. A ja! pozwólcie, będę mniej aktywna na IG, tak jak przez ostatnie dni…❤️” – czytamy na Instagramie gwiazdy. 

https://www.instagram.com/p/B0BW57GIQcq/

————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ