kim kardashian wrocila

Post na Instagramie warty milion dolarów! Tak wyglądają zarabki Kim Kardashian

Nazwisko robi swoje.

Instagramowe zdjęcie z opisem warte milion dolarów amerykańskich ( czyli około 3,9 mln złotych)? Ostatnio zdradziła celebrytka – Kim Kardashian-West, że właśnie tyle zaproponowała jej jedna z firm odzieżowych, za publikację sponsorowanego postu na popularnej platformie. Modelka jednak zrezygnowała z propozycji, ale i tak wzbogaciła się o te milion dolarów.

Na Instagramie 151 milionów obserwujących jest potężną siłą, jak i idealną maszyną do zarabiania pieniędzy. Doskonale wie o tym Kim Kardashian-West. Ostatnio ujawniła ona, że jedna z marek ubraniowym zaproponowała jej 1 mln dol. za publikacje zdjęcia na koncie celebrytki, na najpopularniejszym serwisie społecznościowym. Nazwa firmy nie padła. Amerykanka nie od dziś potrafi swoją popularność jak i obecność w Internecie, skutecznie obrócić w finansowy dochód. Tym razem jednak postanowiła zrezygnować z kontraktu. Dlaczego?

Jak wyjaśniała Kim Kardashian – taka decyzja padła po rozmowie z mężem celebrytki – raperem orz biznesmenem – Kanye Westem. Gwiazda tłumaczyła, że marka o której mowa kopiowała projekty jej męża – Westa. Chwile po podjęciu decyzji, mąż podziękował celebrytce, wręczając jej czek na 1 mln dol. A także proponując udziały w swojej firmie odzieżowej. Tak podaje „Business Insider Polska”.

Również z „Business Insider Polska”, i danych, które opublikował HopperHQ, Kim Kardashian z jeden wpis inkasuje 910 tysięcy dolarów. Nieco więcej natomiast zarabia jej młodsza siostra – Kylie Jenner. Tej firmy są w stanie zapłacić 1,266 miliona dolarów – równowartość 4,8 miliona złotych.

Na czym zarabia ta popularna celebrytka? Kim Kardashian nazwiskiem firmuje kolorowe czasopisma plotkarskie i serwisy internetowe. Duży dochód notuje także za swoją własną markę kosmetyczną, która poza kosmetykami sprzedaje także świeczki, perfumy, modelującą bieliznę czy gry mobilne.

Trzeba przyznać, nazwisko robi swoje, a celebrytka jest ustawiona do końca życia.

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ