Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę! Już tak nie wygląda!

Maja Bohosiewicz urodziła! Zaskakujący wpis aktorki o macierzyństwie!

Maja Bohosiewicz w minioną sobotę urodziła swoje drugie dziecko. Tym razem na świat przyszła córeczka. Nie znamy jeszcze imienia dziewczynki. Aktorka słynie z dystansu do siebie. Właśnie opowiedziała o macierzyństwie! Zgadzacie się z nią?

Maja Bohosiewicz urodziła! Zaskakujący wpis aktorki o macierzyństwie!

Maja Bohosiewicz w czerwcu 2016 roku urodziła pierwsze dziecko – synka Zacharego. To była rewolucja w jej życiu! Aktorka dużo schudła ze stresu. To jednak nie wszystko! Jak wyglądały jej macierzyńskie początki?

Przy pierwszym dziecku schudłam Xkg w pierwszych tygdoniach. Nie, nie dlatego, że sie odchudzałam. Byłam tak przerażona każdym płaczem, kwękiem, że żołądek miałam skurczony do rozmiarów modelki victoria secret ( szkoda, że twarz nie postanowiła się przystosować do tych standardów). Pamiętam, że patrzyłam na zdjęcia znajomych którzy pływali na kajtach na helu, pili proseco nad wisłą, spotykali się na kolacje a ja miałam poczucie, że to wszystko mi ucieka. Że utknęłam w domu z małym człowiekiem do którego zapomnieli dołączyć instrukcji obsługi, a gdzieś na oknem odbywa się życie. Stary wracał z pracy a ja o 17:00 szłam myć zęby bo nie miałam kiedy (nie wiem co robiłam z niemowlakiem cały dzień ale fakt faktem podłogi były zawsze wylizane, a wory pod oczami miałam po kolana)” – wspomina Maja Bohosiewicz na Instagramie.

Jak wygląda prawdziwe życie?

Po drugim porodzie jest znacznie łatwiej. Aktorka zamiast oglądania zdjęć znajomych na Facebooku, idzie grzecznie spać, ciesząc się, że może wcześniej się położyć. Hel, imprezy, alkoholizacje, knajpy – Maja Bohosiewicz pisze, że nie tak wygląda prawdziwe życie, a jak?

 „Teraz jest łatwiej. Oj jak łatwiej jest przy drugim dziecku! Po prostu nie odpalam fb i nie widze kajtów, helu, preseco i knajp. Nie patrze za okno, że gdzieś tam odbywa się życie. Zaciągam rolete w dół i szczęśliwa ide spać o 20:30 słysząc, że pod blokiem nawet 5latki grają jeszcze w piłkę. Ale kochani. Czy wy wiecie jak wygląda wschód słońca o 4:45? Czy wy wiecie jak smakuje zimna kawka o 10:00, zaparzona o 6:00? Czy wy wiecie jak wygląda zadowolona mama bo się wykąpała kiedy dziecko piło mleko? Czy wy wiecie jak wygląda uśmiech kobiety która nakarmiła własnoręcznie ugotowaną zupą syna który postanowił akurat dziś zjeść, zamiast podnieść miskę i wylać zawartość na psa i dywan? LUDZIE! TO JEST ŻYCIE! a nie tam wasze imprezy, kina, alkoholizacje, romanse. Życie to pieluchy, wyparzarki, nakładki żelowe na sutki i Wasz Stary który widział was w takim stanie, że same się siebie brzydziłyście. Jeżeli są tu ze mną inne Matki to jestem pewna, że wiecie o czym mówie? A przyjaciółki proszę, na imprezę do ludzi, do knajp, z alkoholem weźcie mnie ??‍♀️ choć raz! #momslife#familycomesfirst #babyfashion #momlife#friends” – pisze Maja Bohosiewicz.

https://www.instagram.com/p/BXIHIWQlF4u/?taken-by=majabohosiewicz&hl=pl

——————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/majabohosiewicz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ