TOP 5 filmów o zdradach

Zdrada to temat, który dotyka wielu z nas. Niewierny chłopak, mąż, żona, dziewczyna… Niechętnie się do niej przyznajemy, bez względu na to po której stronie się znajdujemy. Nie inaczej jest w filmach. Zobaczcie nasz TOP 5 filmów o zdradach!

W ostatnich dniach było głośno o zdradzie jednego z najbardziej popularnych skoczków w kraju, a mianowicie Piotra Żyły. Jego żona poinformowała internautów o tym, że jej mąż regularnie dopuszczał się zdrady, po czym postanowił zostawić ją i dzieci dla kochanki. Ile w tym wszystkim prawdy, a ile rozpaczy wie tylko pani Justyna.

Życie to jedno, a fikcja to drugie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was TOP 5 filmów z wątkiem zdrady.

1.Praktykant (2015)
Występują: Robert De Niro, Anne Hathaway 
Reżyseria: Nancy Meyers

Film ten nie jest typową komedią romantyczną, ale na pewno komedią. Emeryt Ben postanawia coś zmienić w swoim życiu. Uważa, że emerytura mu nie służy. Zgłasza się do firmy ubraniowej, która poszukuje praktykantów. Zostaje tam przydzielony do pomocy właścicielce firmy, która ciągle gdzieś pędzi i coś załatwia. Na początku Jules nie chce pracować z Benem, jednak z upływem czasu coraz bardziej zaczyna doceniać jego obecność. Niestety praktykant Jules odkrywa, że jej mąż ma romans.

2. Kocha, lubi, szanuje (2011)
Występują: Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone
Reżyseria: Glenn Ficarra, John Requa

W tym filmie wszystko zaczyna się od zdrady. Żona Cala dopuszcza się zdrady ze swoim kolegą z pracy. Postanawia poinformować swojego męża o tym co zrobiła. Ten kompletne nie spodziewał się takiego obrotu spraw. W szoku wyskakuje z jadącego samochodu. Mimo, że wątkiem rozpoczynającym cały film jest bardzo delikatny temat to film ten to przezabawna komedia romantyczna. Cal po wyprowadzce z domu stara jakoś pozbierać się po tym co zrobiła mu żona. Z pomocą przychodzi mu największy podrywacz z klubu, w którym często przebywa Cal, a mianowicie Jacob. Pokazuje Calowi, że nawet po rozstaniu z żoną może cieszyć się życiem, a nie tylko użalać się nad sobą.

3. Inna kobieta (2014)
Występują: Cameron Diaz, Kate Upton, Taylor Kinney
Reżyseria: Nick Cassavete

Carly to kobieta, o której spokojnie można powiedzieć, że odniosła sukces w życiu. Wzięta nowojorska prawniczka, której urody nie można odmówić. Od jakiegoś czasu spotyka się z Markiem, jak się jej wydaje – facetem idealnym. Niestety odkrywa, że jej wymarzony chłopak ma żonę! Jednak to nie wszystko, wraz z jego perfekcyjną małżonką odkrywają, że mężczyzna ma romans z jeszcze jedną kobietą, tym razem młodszą od nich. Postanowiły, że zemszczą się na nim za te wszystkie oszustwa.

4. Holiday (2006)
Występują: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black
Reżyseria: Nancy Meyers

Iris i Amanda na święta postanawiają zamienić się domami. Każda z nich przeżyła nieudaną relację z mężczyzną, dlatego szukają odmiany. Amanda była zdradzana przez swojego chłopaka, dlatego wyrzuca go z mieszkania. Iris natomiast ma złamane serce, przez mężczyznę, który dawał jej nadzieję na głębszą relację, jednak postanowił zaręczyć się z inną. Zdrada nie jest wątkiem przewodnim tego filmu, jednak ciągle gdzieś się w nim pojawia. Miles, przyjaciel Amandy, którego Iris zaczyna darzyć pewnym uczuciem dowiaduje się, że jego dziewczyna zdradza go z innym facetem. Natomiast jej poprzedni facet proponuje jej bycie swoją kochaną. Zawirowania w tym filmie to norma, jednak pozwala on wierzyć, że prawdziwą miłość możemy spotkać nawet wtedy kiedy nasze życie kompletnie się wali.

5. Niewierna (2002)
Występują: Richard Gere, Diana Lane
Reżyseria; Adrian Lyne

https://www.youtube.com/watch?v=zJG7gNgOZck

Najmroczniejszy film zebranych tutaj tytułów. Connie jest szczęśliwą mężatką oraz matką. Pewnego dnia podczas bardzo wietrznej pogody wpada na pewnego mężczyznę. Na początku nic nie wskazuje na to, że wda się ona w romans z dużo młodszym od siebie chłopakiem. Jednak po kilku spotkaniach dochodzi pomiędzy nimi do zbliżenia. Romans Connie trwa w najlepsze. Jej mąż, Edward w końcu odkrywa tajemnice swojej żony. Podczas jego wizyty u kochana kobiety dochodzi do pewnego incydentu.

Znacie jakieś dobre filmy z wątkiem zdrady? Dajcie nam znać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ