Jeszcze nie tak dawno mogliśmy słyszeć o plotkach dotyczących ich ślubu i zaręczyn. Jednak Kylie Jenner i Travis Scott, nie powiedzieli sobie „tak”, a wręcz przeciwnie – zdecydowali się na zakończenie swojego związku – jak podaje popularny portal TMZ.

Rozstanie czy „przerwa”?

Pomimo reality show „Z kamerą u Kardashianów”, Amerykanka nie ma w zwyczaju komentowania swojego prywatnego życia. Jednak media dowiedziały się, że do rozstania z partnerem Kylie Jenner, prawdopodobnie doszło już kilka tygodni temu. A dowodem na to ma być ślub Hailey Bieber z Justin’em Bieber’em, podczas którego raper nie towarzyszył Kylie Do Karoliny Południowej pojechała ona razem z córką. Para póki co nie komentują medialnych doniesień. Dziennikarze jednak twierdzą, że para ma spore szanse na powrót do siebie – w końcu w przeszłości miewali oni już konflikty i problemy, które ostatecznie udało im się rozwiązać. 

Historia ich związku:

Kylie Jenner i Travis Scott spotykają się ze sobą od kwietniu 2017 roku. Szybko – bo już kilka miesięcy później, okazało się, że celebrytka jest w ciąży. Kylie tych doniesień ani nie dementowała, anie nie komentowała. Amerykanka nawet na swoich kanałach social media nie wrzucała żadnego zdjęcia, wskazującego na ciąże i powiększony brzuszek. W sieci pojawiło się jedynie kilka zdjęć, ujętych przez paparazzi, oraz fanów. Córka pary – Stormi, przyszła na świat na początku 2018 roku. Po urodzinach dziewczynki, cały świat się zastanawiał czy Kylie Jenner i Travis Scott się zaręczyli. Spekulacje zaczęły się od  insta story, gdzie było widać duży pierścionek celebrytki. W marcu jednak doszło do kryzysu pomiędzy gwiazdami. Wtedy też Travis, oskarżony został o zdradę. Ten jednak zaprzeczał wszystkiemu.