Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska o porodzie: „To był magiczny moment” Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem…

Agnieszka Kaczorowska jest młodą mamą, a wspomnienia z sali porodowej wciąż są u niej żywe. Wiemy, jak aktorka wspomina swój poród? Długo się do niego przygotowywała. Czy coś ją zaskoczył?

Agnieszka Kaczorowska o porodzie: „To był magiczny moment” Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem…

Agnieszka Kaczorowska pierwszego dnia 2019 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W lipcu przyszła na świat jej córeczka Emilka. Teraz dla artystki i jej męża Macieja Peli dziewczynka jest całym światem. A jak aktorka wspomina swój poród?

„Był to moment magiczny. Zapamiętam go jako jedno z piękniejszych wydarzeń w moim życiu, choć to nie było łatwe. Ale może być super, trzeba do tego się przygotować pod względem psychologicznym, fizycznym, trzeba mieć fantastycznych ludzi wokół siebie. Uważam, że profesjonalny skład jest bardzo ważny, nie pozostawiajmy tego przypadkowi. Oczywiście nie wszystko da się zaplanować i w moim przypadku też tak do końca nie było, ale na szczęście wszystko było dobrze i będę to dobrze wspominać” – mówi Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z magazynem „Party”.

Gwiazda mogła cieszyć się ze spokoju w szpitalu. Jednak pod nim czekał tłum fotoreporterów, ale już wtedy znacznie lepiej czuła się.

„Miałam prywatność zapewnioną do momentu wyjścia ze szpitala, później nie mogliśmy pozbyć się zdjęć, ale miałam taką możliwość, że mogłam w szpitalu zostać do czasu, aż poczułam się dobrze.  Gdy wyszłam, to wiedziałam już, że opieka lekarska nie jest mi już potrzebna” – wspomina gwiazda.

Największy cud świata

Dumna młoda mama mówi, że Emilka jest ciekawa świata, nie tylko uważnie obserwuje to, co się wokół niej dzieje, ale również powoli zaczyna pełzać. Fani aktorki są pod wrażeniem jej rozwoju. 

„Bo zaraz po tym, śmieje się do nas od ucha do ucha…rozmawia z nami, strzela minki, obserwuje, uczy się pełzać…śpi słodko jak aniołek👼 Jest niezmiennie naszym największym cudem❗️❤️ #Pelakowelove 📷” – czytamy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej.

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...