Agnieszka Chylińska napisze książkę dla dorosłych! O czym?

To już koniec „Mam talent”? TVN podjęło decyzję!

Za nami jedenasta edycja „Mam Talent”. Choć w tym roku program oglądało trochę mniej widzów niż w poprzednich latach, to i tak produkcja cieszy się dużą oglądalnością. Czy powstanie następna edycja popularnego talent show? Już wiemy! 

To już koniec „Mam talent”? TVN podjęło decyzję!

Stacja TVN podała, że jedenastą edycję „Mam talent!” oglądało średnio 2,84 mln widzów. Choć widzów było nieco mniej niż rok temu, to i tak udało się zwiększyć wyniki w grupie 16-49. TVN podczas emisji programu zajmowało pozycję lidera na rynku telewizyjnym. Najwięcej widzów przed telewizorami zgromadził finał – obejrzało go ponad 3,2 mln osób. Duo Destiny wygrało 11. edycję „Mam talent!”.

https://www.facebook.com/MamTalentTvn/photos/a.295360334550/10157086687934551/?type=3&theater

Co będzie dalej?

Czy powstanie kolejna edycja „Mam talent”? Władze stacji już podjęły decyzję!

– O utrzymaniu świeżości „Mam talent!” pomaga nam to, że pokazujemy ten program tylko raz do roku. Po pierwsze po kilku miesiącach widzowie mogą już za nim zatęsknić, po drugie mając kilka miesięcy na przygotowanie produkcji mamy czas na wyszukanie nowych, ciekawych i utalentowanych ludzi- mówił Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Dobra decyzja?

Zdania internautów są podzielone. Wielu nie może się doczekać, kolejni sugerują zmianę studia oraz w składzie jury, a jeszcze inni są zdania, że formuła programu już się wypaliła i potrzeba dłuższej przerwy.

„Tylko większe studio i może 4 juror wystarczy spojrzeć na inne edycje europejskie. Bo zaczyna być smutno kolejny rok wszystko tak samo. czyli odgrzewane kotlety”,

„Już się nie mogę doczekać kolejnej edycji 🙂 oby była jeszcze bardziej spektakularniejsza :)”,

„Tylko niech jury trafniej wybiera talenty,bo ta ostatnia edycja była najsłabsza”,

 „Ten program stał się nudny…” – pisali internauci.

Będziecie oglądali kolejną edycję „Mam talent” w 2019 roku?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ